Muzikinė dovana panevėžiečiams – Afrikos karštis koncerte „Madagaskaro dainos“ (0)

Publikuota: 2022-08-05 Kategorija: Renginių anonsai
Muzikinė dovana panevėžiečiams – Afrikos karštis koncerte „Madagaskaro dainos“
Agnė Keblytė

Visus besimėgaujančius lietuviška vasara Panevėžio muzikinis teatras kviečia vienam vakarui nusikelti į karščiu alsuojančią Afriką. Kamerinės muzikos programoje itin retai Lietuvoje atliekamos Moriso Ravelio „Madagaskaro dainos“ kupinos prancūziško impresionizmo atspalvių. Taip pat programoje Klodo Debiusi „Mažoji siuita” bei Ispanijos vasaromis dvelkiančios M. Ravelio pjesės „Alborada del gracioso” aranžuotės dviem fleitoms ir fortepijonui.

Rugpjūčio 14 d. Panevėžio muzikinio teatro scenoje pasirodys „Auksinio scenos kryžiaus“ laureatė, Lietuvos nacionalinio operos ir baleto teatro primadona Viktorija Miškūnaitė (sopranas), fleitininkai Justinas Mačys ir Paulius Gefenas, pianistas Mantautas Katinas ir violončelininkas Julius Jonušas. Jų atliekama muzika nuneš į tolimiausius pasaulio kraštus ir kvies iš arčiau pažvelgti į žmogaus sielą.

Koncertas „Madagaskaro dainos“ atidarys jau ketvirtus metus iš eilės vyksiančią Justino Mačio fleitos vasaros akademiją. Jaunieji fleitininkai iš visos Lietuvos septynias dienas leis tobulindami muzikavimo įgūdžius, klausydami paskaitų ir koncertų. Ketvirtoji Justino Mačio fleitos vasaros akademija pirmą kartą vyks Panevėžyje. Iki šiol jaunieji fleitininkai susiburdavo Troškūnų bernardinų vienuolyno ansamblyje, šiandien ten apgyvendinti Ukrainos karo pabėgėliai.

Nemokamas Justino Mačio fleitos vasaros akademijos atidarymo koncertas vyks rugpjūčio 14 d. 18 val. Panevėžio muzikiniame teatre.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video