Nusimato nuotaikingas, švenčių laukimu stebuklingas šeštadienis! (0)

Publikuota: 2023-12-06 Kategorija: Renginių anonsai
Nusimato nuotaikingas, švenčių laukimu stebuklingas šeštadienis!
Organizatorių nuotr. / Gruodžio 9 d. Rokiškio krašto muziejuje veiks Šeškaturgis-Skaistaturgis.

Nusimato nuotaikingas, švenčių laukimu stebuklingas šeštadienis! 
 
Susitikime Šeškaturgio-Skaistaturgio Kalėdinėse dirbtuvėlėse pietinėje Rokiškio krašto muziejaus oficinoje šeštadienį, gruodžio 9 d.!
 

„Šventinių meduoliukų dekoravimas“

10.00-13.30 val.

Kada pakvimpa Kalėdomis? Kai cinamonu ir gvazdikėliais kvepiantį meduolį parsineši namo, tada sužinai – Kalėdos ne už kalnų. Ateik ir susipažink su meduolių kepimo tradicijomis Europoje ir Lietuvoje. Sužinok  apie kalėdinių meduolių simbolius ir pats juos dekoruok. Susitikime, Tavęs laukiame mes! 

Kaina 3 Eur.

„Eglutės pasaka“  

10.00-13.30 val.

Kokią pasaką eglutė paseks Tau? O gi tokią, kokią kalėdinę eglelę pasidarysi pats: suklijuosi, papuoši blizgiukais – tokią pasaką seks kiekvieną vakarą Tavo paties sukurta eglelė. Susitikime, Tavęs laukiame mes!

Kaina 1 Eur.

„Dovanėlių spindesys“

10.00-13.30 val.

Gal Tu turi kalėdinę dovanėlę ir galvoji, kaip ją gražiai supakuoti? Ateik, supakuosime kartu. O gal ką nors nusipirksi Šeškaturgyje-Skaistaturgyje? Čia pat, šalia, būsime mes: supakuosime, papuošime kartu. Juk smagu šaunia ir gražia dovana nustebinti artimuosius ir  draugus!  Susitikime, Tavęs laukiame mes!

Kaina 1 Eur.

„Žvakių liejimas“

10.00 ir 13.00 valandomis

Artėjant Kūčioms ir šv. Kalėdoms nusiliek vaško žvakelę. Uždegsi namuose ugnelę: bus šviesiau, bus jaukiau, bus šilčiau. Susitikime, Tavęs laukiame mes!

Kaina 3 Eur.

„Tarp žolynų, tarp gėlių“

11.00, 12.00 ir 13.00 val.

Kai už lango žiema, o rytais šaltukas vis taikosi į nosį įgnybti, ar nenorėtum pabūti tarp vasaros žolynų, susipažinti su gėlių laikrodžiu? Jei taip, susitikime, Tavęs laukiame mes!

Kaina 1 Eur.

 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video