Rokiškio krašto muziejuje - lėlių ir rankdarbių paroda „Gyvenimas. Balta ir juoda“ (0)

Publikuota: 2021-12-10 Kategorija: Renginių anonsai
Rokiškio krašto muziejuje - lėlių ir rankdarbių paroda „Gyvenimas. Balta ir juoda“
Rokiškio krašto muziejaus nuotr. / Rokiškio krašto muziejuje lėlių ir rankdarbių paroda „Gyvenimas. Balta ir juoda“

Rokiškio krašto muziejuje Rimos Jakutienės lėlių ir rankdarbių paroda „Gyvenimas. Balta ir juoda“ veiks iki gruodžio 31 dienos.
 
Autorė apie parodą:
 
„Juoda ir balta tai gyvenimo spalvos, į jas sutelpa daug spalvų… Balta spalva dominavo mano gyvenime, atrodė, kad jau viskas pasiekta ir aš sukursiu sau ir savo vaikams tvirtą ramią ateitį.
Visą laiką mėgau rankdarbius, kūriau nertus drabužius ne tik sau, bet ir kitiems. Bet nutikusi nelaimė lyg juoda spalva užgožė baltą ramią spalvą…
 
Netekau galimybės dirbti, nuolat kenčiau skausmą ir pradėjau ieškoti veiklos, kuri mane ramintų, padėtų užsimiršti, mintis nukreiptų kita linkme.
 
Taip pradėjau kurti lėles. Pirmoji meną mano kūrinėliuose įžvelgė dailės mokytoja Rima Briedienė, ji paskatino mane lėles kurti toliau, pabandyti rengti jų parodas. Dailininkas Eglis Skuja, dirbantis dailininku Biržų kultūros centre lėles irgi įvertino ir taip kultūros centre įvyko pirmoji mano sukurtų lėlių paroda. Esu be galo dėkinga šiems žmonėms, taip pat garsiai lėlininkei ir keramikei Vitai Kiseliūnienei, iš kurios gavau pirmąsias lėlių veidukų lipdymo pamokas.
 
O dabar mano nerti drabužiai ir lėlės mėnesiui įsikūrė čia, Rokiškio krašto muziejuje.
 
Esu dėkinga visiems, kurie mane užjautė, kurie mane supranta, palaiko ir skatina nesustoti, kurti toliau. Kūryba man – galimybė tobulėti, giedresnėmis akimis žvelgti į gyvenimą ir atrasti jame ne tik juodą ir baltą spalvas."
 
Patikusius parodos darbus galėsite įsigyti susisiekę telefonu +370 63040115.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video