Rokiškio kultūros centre - animacinis filmas visai šeimai „Nutrūktgalviai: Don Kichoto pėdsakais“ (0)

Publikuota: 2024-04-17 Kategorija: Renginių anonsai
Rokiškio kultūros centre - animacinis filmas visai šeimai „Nutrūktgalviai: Don Kichoto pėdsakais“
Organizatorių nuotr. / Rokiškio kultūros centre - animacinis filmas visai šeimai „Nutrūktgalviai: Don Kichoto pėdsakais“

Balandžio 30 d. 18 val. Rokiškio kultūros centre - animacinis filmas visai šeimai „Nutrūktgalviai: Don Kichoto pėdsakais“.

Nedideliame Ispanijos La Mančos mieste gyvena 11-metis Alfonsas - tikrų tikriausias legendinio Don Kichoto pro-pro-pro-pro-proanūkis.

Dėl savo lakios vaizduotės berniukas daug draugų neturi. Tiksliau, turi tik vieną – kaimynystėje gyvenantį Pančo Pansą (Ištikimojo Don Kichoto ginklanešio Sančo Pansos pro-pro-pro-pro-proanūkis). Tiesa, berniukai priversti savo bičiulystę slėpti, nes jų šeimos tarpusavyje sutaria kaip šuo su kate.

Vieną dieną La Mančos horizonte pasirodo paslaptingas ir labai grėsmingai atrodantis audros debesis, kiekvieną dieną slenkantis vis arčiau miesto. Nusprendę veikti, nutrūktgalviai berniukai leidžiasi į kelionę, kad išsiaiškintų paslaptingosios audros paslaptį, nugalėtų miško glūdumoje tūnančius pavojus ir išgelbėtų savo mylimą miestą.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Režisierius: Gonzalo Gutierrez

Trukmė: 1 val. 25 min.

Bilieto kaina 5,5 Eur.
Bilietus galite įsigyti:
Internetu: Kino filmas Nutrūktgalviai: Don Kichoto pėdsakais | Rokiškio (ticketmarket.lt)
Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 16–18 val. ir 1 val. prieš mokamą renginį.
 
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video