Rugsėjo mėnesį Rokiškio kultūros centre bus eksponuojami ekspresyvūs menininko Rimvydo Pupelio tapybos darbai (0)

Publikuota: 2023-08-30 Kategorija: Renginių anonsai
Rugsėjo mėnesį Rokiškio kultūros centre bus eksponuojami ekspresyvūs menininko Rimvydo Pupelio tapybos darbai
Rokiškio kultūros centro nuotr. / Rugsėjo mėnesį Rokiškio kultūros centro II aukšto fojė eksponuojami ekspresyvūs menininko Rimvydo Pupelio tapybos darbai.

Rugsėjo 1–30 d. Rokiškio kultūros centro II aukšto fojė ART MUTA / Rimvydas Pupelis

ŠVYTĖJIMAS

Tapybos darbų paroda

Rugsėjo mėnesį Rokiškio kultūros centro II aukšto fojė eksponuojami ekspresyvūs menininko Rimvydo Pupelio tapybos darbai. Kubizmo stiliumi laužydamas realybės vaizdavimą, menininkas kviečia žvelgti į savo darbus lyg į spektaklį. Parodą aplankyti galima renginių metu, taip pat Rokiškio miesto Gimtadienio šventės dienomis. 


Rimvydo Pupelio tapyboje dominuoja ryškios spalvos, atskiros figūros arba figūrų kompozicijos, ekspresyvios veidų geometrinės formos. Laužydamas realybės vaizdavimą po gabalėlį dailininkas viską sujungia konstrastingais spalvų deriniais. Kubizmo stilius leidžia geriau pajausti žmonių gyvenimo situacijų, charakterių įvairovę. Spalvos žiūrovus įtraukia į jausmų ir nuotaikų pasaulį, paveikslo visuma – tai lyg mažas spektaklio siužetas. 

Esu išbandęs įvairias tapymo manieras, eksperimentavau su tapybos stiliais. Tapymas ar piešimas kubistine maniera labiausiai suvienija mano dvasines ir materialiąsias jėgas kuriant paveikslą. Tai pat šis stilius ir atpalaiduoja, leidžia peržengti nusistovėjusias klasikines dogmas. Leidžia laisvai judėti kompozicine paveikslo erdve ir, kas nuostabiausia, leidžia pajusti spalvos ir jausmo sąlytį.

Spalvomis išreiškiu jausmus, o piešiniu juos išgryninu. Stengiuosi perteikti kuo daugiau spalvų ir jos niuansais perteikti jausmų jautrumo skalę. Stengiuosi valdyti šį procesą ir nepaleisti visiškai tėkmei. Taip, mano paveiksluose šmėkšteli erotikos blyksnių, bet tai civilizuotos gyvensenos dalis. Truputis erotikos, truputis kraujo, truputis apgaulės, pridėjus naivumą, išeina neblogas kokteilis ant turtingo spalvomis nukloto mano paveikslo. Sveikinu, jūs atvykote į Muta pasaulį.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video