Sausio 25-oji - kino diena Rokiškyje (0)

Publikuota: 2022-01-18 Kategorija: Renginių anonsai
Sausio 25-oji - kino diena Rokiškyje
Organizatorių nuotr. / Sausio 25-oji - kino diena Rokiškyje

Sausio 25 d. 17.30 val. Rokiškio kultūros centre - naujausias, milžiniško populiarumo sulaukusios, animacijos „Žaislų istorija“ kūrėjų darbas – „Užburta arka“. Magiškų nuotykių kupina istorija nukels žiūrovus į prieš tūkstančius metų vandenyne nuskendusį miestą, kuriame vyksta neįtikėtini dalykai.

Jūra – pilna paslapčių! Čia tiek daug visko, kad net patys jūros gyventojai daug ko nėra atradę! Kas galėjo pagalvoti, kad kažkur, vidury vandenyno, stūkso seniai nuskendęs miestas. Ne tik žmonės jį pamiršo, bet ir patys jūrų gyventojai čia dar niekad nebuvo užklydę… Tačiau visada būna pirmas kartas! Delfinukas Delfis – kitoks, nei dauguma vandenyno gyventojų. Nepasotinamas smalsumas jį dažnai nuveda ten, kur niekas nedrįsta net nosies įkišti. Visai netyčia svajoklis Delfis, kartu su savo geriausiu draugu žuviuku Zebu, užklysta į dar neregėtą miestą! Jis toks didelis ir paslaptingas, jame nė vienos žuvelės, o vidury – ryškaus mėlynumo arka. Draugai netrunka išsiaiškinti, kad ši arka išpildo slapčiausius kiekvieno jūros gyventojo norus, tereikia juos sugalvoti ir įsibėgėjus nerti pro patį vidurį! Viskas būtų gerai, jeigu draugų pokalbio, apie stebuklingą radinį, nebūtų išgirdusios bjauriosios murenos! Šioms seniai pabodo taikus vandenyno gyvenimas. Už viską labiausiai jos trokšta užimti Žuvų miesto vado – aštuonkojo Oktavijaus vietą!

Ilgai nesvarsčiusios murenos atranda stebuklingą arką, o pro ją praplaukusios tampa gigantiškomis jūrų pabaisomis… Taikiame vandenyne įsivyrauja nemenkas chaosas! O kur dar pagrobta paties miesto mero gražuolė dukra delfinukė Maja! Delfis ir Zebas turi greit sugalvoti planą, kaip užkirsti kelią piktiems murenų kėslams užgrobti Žuvų miestą! Plėšriųjų žuvų armijai vis didėjant, Delfiui ir jo draugams lieka vis mažiau laiko…

Kvapą gniaužianti, įtraukianti ir labai stebuklinga istorija apie tikėjimą savimi, pačius ištikimiausius draugus, paslaptingą kelionę laiku ir atrastą tikrąją meilę jau greitai kino teatruose.

Filmas dubliuotas lietuviškai, be subtitrų.

Trukmė: 1 val. 22 min.

Cenzas: Įvairaus amžiaus žiūrovams

Bilieto kaina 5,50 Eur. 

 
Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 14–18 val. ir 1 val. prieš renginį (Tel. +370 673 27382)

Režisierius: Vasiliy Rovenskiy

DĖMESIO! Į renginį įleidžiami asmenys TIK su galiojančiu galimybių pasu.
 
Žiūrovai privalo laikytis tuo metu galiosiančių LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimų.
 

 
Sausio 25 d. 19.30 val. Rokiškio kultūros centre - „Vyras už pinigus“ – romantinė komedija apie meilę, pinigus ir mokesčius, kupina humoro ir smagių nesusipratimų.
 
 
Kai atkakli mokesčių inspektorė imasi dar vieno savo tyrimo, kurio sėkmė gali garantuoti vadovės postą, kelyje pasitaikęs žavus įtariamasis sumaišo visas kortas ir primena tikrąsias vertybes. 

Filme pagrindinius vaidmenis atlieka Sandra Daukšaitė ir humoristas ir renginių bei TV laidų vedėjas Justinas Jankevičius, šį kartą nustebinęs puikiais aktoriniais sugebėjimais.

Cenzas: N-13

Trukmė: 1 val. 44 min. 

Režisierius: Justinas Krisiūnas  

Bilieto kaina 6,50 Eur.

 
Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 14–18 val. ir 1 val. prieš renginį (Tel. +370 673 27382)
 
DĖMESIO! Į renginį įleidžiami asmenys TIK su galiojančiu galimybių pasu.
 
Žiūrovai privalo laikytis tuo metu galiosiančių LR Vyriausybės ekstremalių situacijų komisijos sprendimų.
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video