Senųjų metų palydos Rokiškyje (0)

Publikuota: 2022-11-17 Kategorija: Renginių anonsai
Senųjų metų palydos Rokiškyje
Organizatorių nuotr. / MULEN RUŽO LEGENDA

Mulen Ružo legenda. Solidus gyvo garso koncertas. Talentingi dainininkai Liepa Mondeikaitė ir Justinas Lapatinskas bei charizmatiškas dainuojantis aktorius Simonas Storpirštis – atskleis skirtingus charakterius ir kartu su gyvo garso grupe perkels mus į užburiantį garsiausio Paryžiaus kabareto „Mulen Ružo“ pasaulį. Specialiai šiam projektui paruoštos netikėtos muzikinės aranžuotės.
„Mulen Ružas“ – tai įspūdingas XIX a. pabaigos Paryžiaus bohemos vakarėlių pasaulis, kuris stebina netikėtumais, kuriame kunkuliuoja šurmulys ir stiprios emocijos. Šia tema sukurtas ne vienas filmas bei miuziklas. Išvysite neįtikėtiną meilės istoriją, kai geismas, aistra, pavydas išveda iš proto, o tyra, tikra meilė panaikina visus barjerus. Tai pasakojimas apie amžinai gyvuosiančią meilę.


Solidžiame muzikiniame projekte skambės dainos „Your song“, „Roxane“, „Come what may“, „Lady marmalade“ ir kiti žinomi kūriniai iš Bazo Lurmano filmo „Mulen Ružas“ bei iš daugybę „Tony“ apdovanojimų pelniusio Brodvėjaus miuziklo tuo pačiu pavadinimu.
Tik Rokiškyje bus galima pamatyti teatralizuotą šios koncertinės programos variantą, kuriame drauge su solistais Liepa Mondeikaite, Justinu Lapatinsku, Simonu Storpirščiu ir gyvo garso grupe dalyvaus ir Rokiškio miesto meno kolektyvai ir atlikėjai.
Bilieto kaina 20 Eur, 25 Eur
Bilietus galite įsigyti: https://cutt.ly/QMTG1R4 arba Rokiškio kultūros centro kasoje antradieniais–penktadieniais 14.00–18.00 val. ir 1 val. prieš renginį

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video