Sugrįžta dviračių orientacinės žaidynės Rokiškyje „Nusikaltimas nežinoti'6" (0)

Publikuota: 2022-09-28 Kategorija: Renginių anonsai
Sugrįžta dviračių orientacinės žaidynės Rokiškyje „Nusikaltimas nežinoti'6
Rokiškio jaunimo organizacijų sąjungos „Apvalus stalas“ nuotr. / Sugrįžta dviračių orientacinės žaidynės Rokiškyje „Nusikaltimas nežinoti'6"

Spalio 1 dieną, 13 valandą, jau šeštą kartą startuos dviračių orientacinės žaidynės „Nusikaltimas nežinoti'6".
 
Po vienerių metų pertraukos, orientacinės žaidynės Nusikaltimas Nežinoti grįžta! Kam šis pavadinimas nėra girdėtas, Nusikaltimas Nežinoti - tai orientacinės žaidynės su dviračiais, kurių metu, gavęs sąrašą užuominų, nurodančių kelią link punktų, ieškai jų aplink visą Rokiškio miestą su savo pasirinkta komanda.

Dalyvaudamas, tu ne tik lavini savo loginį mąstymą, orientavimąsi aplinkoje, bet tuo pačiu  ir sužinai, ir pamatai Rokiškio miesto vietų, kurių dar net nesi matęs, nors gyveni šiame mieste jau labai ilgai!

Šį kartą, Nusikaltimas Nežinoti įgauna dar vieną detalę, kiekviena komanda turi sugalvoti savajai komandai tematiką, aprangos kodą, kuris juos geriausiai atspindėtų.

O kodėl orientacinės žaidynės grįžta? 2022- ieji metai - tai Lietuvos jaunimo metai! Nors ir šie metai po truputį tiksi, tai nesustabdo jaunų žmonių švęsti jų iki pabaigos! Nacionalinė Jaunimo Reikalų Koordinatorių Asociacija kviečia sodinti Stelmužės ąžuolo gilę, jaunimo metams paminėti, tad prie šios iniciatyvos prisidedame ir mes, renginio metu ąžuoliuką sodinsime Ąžuolų gatvėje!

Aišku, renginys yra skirtas ne tik jaunimui, jis skirtas ir suaugusio amžiaus žmonėms, visiems norintiems iš naujo pažinti mūsų Rokiškį. 

Orientacinės žaidynės nebūtų žaidynės, be dovanų tenkančių prizines vietas užėmusioms komandoms bei saugiausiems ir kūrybiškiausiems! 

Tikimės, kad vėstantis oras nepabaidys, o kaip tik parodys didelį ryžtą ir norą sužinoti, ko dar gal nežinai apie savo miestą! 

13:00 val. - Dalyvių registracija
13:30 val. - Renginio atidarymas
14:00 val. - Rungtynių startas
 
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video