Šventė Kriaunų miestelyje: istorijos ir bendruomenės pagerbimas (0)

Publikuota: 2024-06-21 Kategorija: Renginių anonsai
Šventė Kriaunų miestelyje: istorijos ir bendruomenės pagerbimas
Rokiškio Sirena nuotr. / Kriaunų bažnyčia

Birželio 22 d., šeštadienį, Kriaunų miestelyje vyks iškilmingas renginys, skirtas pagerbti Lietuvos Nepriklausomybės kovų ir laisvės kovotojus.

Šioje ypatingoje šventėje bus atidengiamos paminklinės atminimo lentos, skirtos 1919–1920 m. Nepriklausomybės kovų Kriaunų krašto savanoriams ir 1940–1990 m. Kriaunų krašto laisvės kovotojams.

Šventė prasidės 12 val. iškilmingomis šventomis Mišiomis už laisvės kovotojus, kurios sujungs visus susirinkusius maldoje ir padėkoje už jų didvyriškumą ir pasiaukojimą.

Po šv. Mišių, 13.30 val., vyks paminklinių lentų šventinimo ceremonija, kurioje bus išreikšta pagarba tiems, kurie kovojo už Lietuvos laisvę ir nepriklausomybę.

Renginio programa neapsiribos vien iškilmingomis ceremonijomis.

14 val. Dusetų moterų choras „Versmyna“ atliks savo dainas, suteikdami šventei ypatingą muzikos skambesį ir emocinį pakilimą. Šis pasirodymas bus puiki proga išgirsti gyvą muziką ir kartu pajusti bendruomenės vienybę bei džiaugsmą.

Po muzikinės dalies, 14.30 val. visų laukia tradicinės Sartų žuvienės ir Kriaunų košės vaišės. Šios vaišės ne tik papildys renginio programą, bet ir suteiks galimybę susirinkusiems pabendrauti, pasidalyti įspūdžiais ir pasimėgauti tradiciniais patiekalais.

Šventės organizatorius - Kriaunų bendruomenė, kviečia visus dalyvauti ir kartu paminėti svarbias istorines datas bei pagerbti tuos, kurie savo gyvenimą ir likimą skyrė laisvos Lietuvos kūrimui. 

Visi maloniai kviečiami dalyvauti ir drauge švęsti bei prisiminti mūsų istoriją, pasidalinti šventine nuotaika ir pagerbti kovotojus už laisvę.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video