Tikrosios meilės paieškos operetėje „Linksmoji našlė“ (0)

Publikuota: 2022-09-22 Kategorija: Renginių anonsai
Tikrosios meilės paieškos operetėje „Linksmoji našlė“
Organizatorių nuotr. / „Linksmoji našlė“

Žiūrovų pageidavimu į Panevėžio muzikinio teatro sceną grįžta Franzo Leháro operetė „Linksmoji našlė“. Režisierius Nerijus Petrokas su gausia solistų ir muzikantų komanda pirmąjį spalio savaitgalį teatro sceną pripildys svaiginančios muzikos ir vengriškų šokių.

Operetės žanras žada linksmybes, tačiau už prašmatnios scenografijos, spalvingų kostiumų, kerinčios muzikos ir šokių slypi visus jaudinanti ir amžina kaip pasaulis tema – tikros meilės paieškos. Jauna ir labai turtinga našlė Hana gyvena pasaulyje, kuriame svarbiausia – pinigai ir prestižas, dauguma aplink besisukančių vyrų trokšta tik jos turtų… 

„Operetėje labai daug komiškų atspalvių, per juoką lengviau atsiskleidžia žmonių ydos“, – sako pagrindinį vaidmenį atliksianti Elena Kalvaitytė-Vitkauskienė. Ji priduria, kad spektaklis dovanos ne tik gerų emocijų, juoko, bet ir paskatins žiūrovus pamąstyti apie tikrąsias vertybes. 

Klasika tapusi muzika ir laikui nepavaldžios temos, anot solisto Deivio Norvilo, lemia neblėstantį operetės populiarumą. Nuo pat premjeros Vienoje 1905 m. „Linksmoji našlė“ yra viena komerciškai sėkmingiausių visų laikų operečių. „Nuo senų laikų šiame pasaulyje niekas nepasikeitė – tokie patys vyrų ir moterų santykių kuriozai, visose epochose panašūs politiniai užkulisiai“, – sako Negošą dainuosiantis D. Norvilas. Atlikėjas nekantrauja, kada galės lipti į sceną: „Esu suvaidinęs netoli penkių dešimčių skirtingų spektaklių. „Linksmoji našlė“ – vienas mėgstamiausių.“

Operetę „Linksmoji našlė“ Panevėžio muzikinio teatro žiūrovai galės pamatyti spalio 2, lapkričio 6 ir gruodžio 11 dienomis.

Bilietus galima įsigyti čia:PANEVĖŽIO MUZIKINIS TEATRAS | LINKSMOJI NAŠLĖ | kakava.lt 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video