Vienai nakčiai restoranas PESTO tampa itališku kino teatru! (0)
Publikuota: 2025-10-07
Kategorija:
Renginių anonsai
Italijos dvasia – tiek ekrane, tiek lėkštėje. Vienai nakčiai PESTO tampa itališku kino teatru!
Šį kartą PESTO restoranas kviečia į kino vakarą su filmu „Ferrari“ (2023) – vizualiai stulbinančia, įtampos ir aistros kupina drama apie legendinį automobilių pasaulio kūrėją Enzo Ferrari.
Filmas nukelia į 1957-ųjų Italiją, kai lenktynių sezonas tampa gyvenimo ir mirties klausimu. Tuo metu, kai asmeniniai praradimai ir finansiniai išbandymai grasina sugriauti viską, ką jis sukūrė, Enzo Ferrari stoja į kovą už savo pavardę, garbę ir svajonę.
Tai įtemptas pasakojimas apie ambiciją, aistrą ir kainą, kurią tenka sumokėti už perfekcionizmą.
Režisierius: Michael Mann | Vaidina: Adam Driver, Penélope Cruz, Shailene Woodley | Šalis: JAV / Italija | Trukmė: 130 min.
Filmas nukelia į 1957-ųjų Italiją, kai lenktynių sezonas tampa gyvenimo ir mirties klausimu. Tuo metu, kai asmeniniai praradimai ir finansiniai išbandymai grasina sugriauti viską, ką jis sukūrė, Enzo Ferrari stoja į kovą už savo pavardę, garbę ir svajonę.
Tai įtemptas pasakojimas apie ambiciją, aistrą ir kainą, kurią tenka sumokėti už perfekcionizmą.
Režisierius: Michael Mann | Vaidina: Adam Driver, Penélope Cruz, Shailene Woodley | Šalis: JAV / Italija | Trukmė: 130 min.
Bilieto kaina – 12 €, į kainą įskaičiuotas „Pasitikimo gėrimas".
Vakaro metu galėsite užsisakyti specialius užkandžius iš restorano meniu, paruoštus būtent šiam vakarui – itališka atmosfera, drąsūs skonio deriniai ir kino įkvėptos detalės, leidžiančios patirti Italiją visais pojūčiais.
Tai ne eilinis filmo seansas – tai vakaro patirtis su itališku charakteriu, kuriame kinas įgauna skonį, o maistas ir kompanija tampa dalimi istorijos, kurią išgyvename kartu!
- Spalio 16 d., 19:00 val.
- PESTO restoranas, Taikos g. 10, Rokiškis
- Bilietus įsigyti galima telefonu: +370 614 84488 arba atvykus į PESTO restoraną.
- Vietų skaičius ribotas – užsitikrink savo vietą iš anksto!

Rekomenduojami video
Kovo 19 d. 17.00 val. kviečiame susitikti Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje ir kartu paminėti Keliuotiškas Juozines – tradicinį renginį, skirtą pagerbti Rokiškio krašto kultūros veikėją, žurnalistą ir visuomenininką Juozą Keliuotį.
&Sca
2026-03-12
Kovo 12 d., nuo 16.00 val., sporto klube „Thai Tornado/Tornado“ (P. Širvio g. 2, Rokiškis) vyks paskaita/seminaras kurį pristatys JORDANAS POŠKAITIS.
Seminaro metu bus pristatoma:
Teisingas elgesys ekstremaliose situacijose.
Pirmutiniai saugūs v
2026-03-09
Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dieną Juodupės miestelis pasitiks itin pakiliai. Jau šį trečiadienį, kovo 11 d. vietos gyventojai ir svečiai kviečiami susiburti centrinėje miestelio aikštėje, kurioje šurmuliuos didžioji šventinė mugė.
Mugėje savo produkciją pristatys
2026-03-09
RENGINIAI
Kovo 9 d. ANYS KALBES ŽODŽIAIS Rokiškis –Lietuvių kalbos dienų sostinės 2026 – ANTANO STRAZDO TIEŠIJIMAS
Margenai 12:00 val., Kriaunos 12:45 val., Kamajai 14:00 val. – poeto atmintinos vietos.
Rokiškio Juozo Keliuočio viešojoje bibl
2026-03-09
Jau ateinantį trečiadienį, Kovo 11-ąją, minėsime ypatingą progą – Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną. Rokiškis šią dieną pasitinka paruošta turininga programa:
Istorinė atmintis: Visą dieną (10–18 val.) Krašto muziejuje veiks ekspozicija &bdquo
2026-03-06