Gimstanti nauja tradicija Kamajuose (foto) (0)

Publikuota: 2022-06-28 Kategorija: Renginiai
Gimstanti nauja tradicija Kamajuose (foto)
Kamajų seniūnijos nuotr. / Gimstanti nauja tradicija Kamajuose

Birželio 26 d. Kamajuose vyko šv. Jono atlaidų šventė. Į atlaidus sugužėjo nemažas būrys žiūrovų, atlikėjų, prekybininkų. Senuosius amatus demonstravo Augenija Ruželienė (pynimas iš vytelių) ir Vytautas Šemelis (akmenskaldystė). Jų kiemeliai buvo apgulti norinčiųjų išbandyti šiuos amatus.
 
Širdis virpino Kamajų Antano Strazdo gimnazijos NŠS jaunimas ir mokytoja Asta Mičelienė, smagiai kojas kilnot kvietė Juodupės kapela „Vyžuonta" vad. Elinga Astrauskienė. Smagu pabūti bendrystėje, pasidžiaugti vieni kitais.
 
Ačiū puikiąjai Kamajų parapijos bendruomenei, klebonui Egidijui Vijeikiui, giedotojoms ir Vilmai Steputaitienei, ačiū Rokiškio r. VVG už parodą, Kamajų bendruomenei ir pirmininkei Jolantai Vygėlienei, Kamajų seniūnijai, Vaidai Babidorič Muralienei ir Laimai Nakienei už šventės puošimą, Reginai Narbūtienei už vainikus ir puokštes, Alvyrai Čypienei už skaniąsias spurgas, Aukštakalnių gaspadinėms Esmiraldai Smalstienei ir Reginai Kulikauskienei už skanų šiupinį, ačiū visiems dalyviams, atlikėjams, amatininkams, prekybininkams, ypatingas ačiū mūsų seniūnijos kepėjėlėms, Jūžintų darbštuolėms ir Jūtatei Pūslienei. Už vedimą ir pagalbą ačiū Gintarui Kepalui, o Giedrei Dagienei ačiū už įžvalgas ir gerus patarimus. Ačiū visiems šauniems vyrams ir jaunuoliams, kurie padėjo paruošti šventės vietą. Ačiū mieliems žiūrovams.
 
Surėmę pečius stengsimės išsaugoti šiuos atlaidus ir pakviesime jus jau kitais metais į kiek paaugusią mūsų visų šventę.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video