Kriaunas papuošė nauja firminė „Lašų“ parduotuvė (foto+video) (0)

Publikuota: 2024-03-22 Kategorija: Renginiai
Kriaunas papuošė nauja firminė „Lašų“ parduotuvė (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / UAB „Lašų duona“ vadovai atidarė jubiliejinę, 10-ąją firminę parduotuvę.

Šiltą pavasario lygiadienį – kovo 21-ąją – Kriaunų miestelio centre duris atvėrė nauja, jau 10-oji UAB „Lašų duona“ firminė parduotuvė. Į iškilmingą parduotuvės atidarymą sugužėjo beveik visi kriauniškiai, kuriems šis įvykis tapo didžiule švente.

Iki pat atidarymo

Pasidairyti, pasigrožėti ir pasidžiaugti naujos parduotuvės atidarymu sugūžėjo didžiulė minia kriauniškių. Luktelėti jiems teko daugiau nei pusvalandį, nes darbininkai dar dėliojo „paskutiniuosius taškus ant i“: buvo tvirtinama parduotuvės iškaba, klijuojami lipdukai su darbo laiku, viduje „virė“ pasiruošimas priimti lankytojus. 

Atidarymo šventę „kuravo“ humoristas Giedrius Viduolis, tad geros nuotaikos netruko: „Šiandien Kriaunose atidaroma nuostabi, lietuviška parduotuvė, kurioje jus labiausiai džiugins prieinamos kainos: va, prieisit, pažiūrėsit, ir nueisit“.  

Parduotuvės šeimininkams: UAB „Lašų duona“ generalinei direktorei Ivetai Aukštuolienei, vykdančiajam direktoriui Nerijui Aukštuoliui, Kriaunių seniūnei Akvilei Šaltenei ir Rokiškio rajono savivaldybės merui Ramūnui Godeliauskui perkirpus raudoną juostelę, šventė persikėlė į vidų.

Sveikino ir dėkojo

Nors ir sirgdama, pasveikinti UAB „Lašų duona“ kolektyvo jubiliejinės parduotuvės atidarymo proga atėjusi Kriaunų seniūnė A. Šaltenė įteikė raudonų rožių puokštę ir dėkojo verslininkams už dėmesį gyvenvietei: „Nors Kriaunos ir nedidelės, bet jei verslas ateina pas mus, reiškia, situacija čia nėra bloga. Ačiū, kad papuošėte mūsų miestelį, kad rodote jam dėmesį ir linkiu nenusivilti, gyvuoti, klestėti“.

Raudoną juostelę kartu su parduotuvės šeimininkais perkirpęs meras kolektyvui įteikė laikrodį šmaikštaudamas: „Savivaldybės indėlis – minimalus: tik išdavėme licenciją parduotuvėje prekiauti alkoholiu. Bet... dabar įteikiu su tuo labai susijusią dovaną – laikrodį – kad visiems būtų aišku, nuo kelintos iki kelintos valandos ta licencija galima naudotis“.

Teisinga kryptis

„Nauja parduotuvė, tai reiškia ir daugiau darbo. Keista, bet kolektyvas vis tiek nori už tai padėkoti, taigi, prašom, komandą į priekį“, – pasisakyti parduotuvės kolektyvą kvietė G. Viduolis.

Išsirikiavusi komanda, kurios priešakyje buvo UAB „Lašų duona“ administratorius Haroldas Saniukas, dėkojo I. Aukštuolienei už „teisingą įmonės kryptį“.  

Naujosios parduotuvės atidarymo metu netruko padėkų ir čia iki šiol 30 metų veikusios parduotuvės „Sartai“, kurios patalpose įsikūrė naujoji parduotuvė, savininkei Ritai. Įteikdami pavasarinių gėlių puokštę UAB „Lašų duona“ vadovai juokėsi, kad ilgametę prekybininkę paskiria naujos parduotuvės krikšto mama ir labai atitrūkti nuo veiklos neleis.

Pirmas pirkinys

Sveikinimams išsekus, renginio vedėjas pakvietė merą atidaryti ne tik parduotuvę, bet ir kasą: „Raudoną juostelę kirpote, o dabar, prašom, patikrinti, ar veikia kasa. Ar čia susirinkę žmonės tikrai galės apsipirkinėti, nėra jokių kliūčių. O kiekvienas, kuris šiandien pirksit, dalyvausit ir žaidime – čekis bus jūsų bilietas. Mere, jūs nedalyvaujat, kad nebūtumėme įtariami paskui korupcija“.

Oficialiai daliai pasibaigus, kriauniškiai skubėjo įsigyti produkcijos, o laukiantys eilėje, buvo vaišinami UAB „Lašų duona“ gaminiais.

Šiuo metu Kriaunose veikia dvi parduotuvės: ši, naujoji, ir privati.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video