L. Šepkos parke praeivius išjudino „Mankštos fiesta 2022“ (foto) (0)

Publikuota: 2022-05-19 Kategorija: Renginiai
L. Šepkos parke praeivius išjudino „Mankštos fiesta 2022“ (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Pabaigai - bendras šokis "Dinamitas"

Kad mankštintis ne tik sveika, bet ir linksma, buvo galima įsitikinti L. Šepkos parke surengtoje „Mankštos fiestoje 2022“. Priešmokyklinukų muzikinį rytmetį judant – šokant, straksint ir mojuojant – surengė Rokiškio lopšelių – darželių „Pumpurėlis“ ir „Varpelis“ pedagogės. Rytmetį vedė lopšelio-darželio „Pumpurėlis“ judesio korekcijos specialistė Neringa Mikšėnienė, priešmokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Blažienė ir lopšelio - darželio „Varpelis“ judesio korekcijos specialistė Rasa Tūskaitė.

Pasipuošę savo darželių atributika, mankštinosi penkių ugdymo įstaigų: Rokiškio lopšelių – darželių „Nykštukas“, „Varpelis“, „Pumpurėlis“, mokyklos - darželio „Ąžuoliukas“ bei Rokiškio Senamiesčio progimnazijos vaikai bei jų auklėtojos. Prie šventiškai nuteikiančios mankštos prisijungė ir renginio svečiai – Rokiškio rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vedėjas Aurimas Laužadis, vyriausioji specialistė Jolita Geidanienė, Rokiškio rajono savivaldybės Visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistė Laimutė Narbutienė, Rokiškio rajono savivaldybės Švietimo centro metodininkė Rosita Lasienė ir praeiviai. Iš viso šventėje galėjo būti virš 130 besimankštinančių.

Mankštos rytmetį pradėjo vaikučiai iš Rokiškio lopšelio – darželio „Pumpurėlis“ „Boružiukų“ grupės. Jie mokė draugus šokio „Netvarkos nykštukas“. Priešmokyklinukai iš „Varpelio“ lopšelio – darželio „Pelėdžiukų“ grupės šoko ir žaidė „Drumbacelę“, sportavo ir vaikai iš to paties vaikų darželio „Saulės zuikučių“ grupės, lopšelio – darželio „Pumpurėlis“ „Smalsučiai“. Neatsiliko ir dalyviai iš kitų ugdymo įstaigų. Vaikai ir juos mankštai paruošę suaugusieji apdovanoti padėkomis bei saldžiomis dovanomis.

Mankšta bei žaidimai užbaigti vieningu visų šokiu „Dinamitas“ ir bendra dalyvių nuotrauka. Šių metų mažųjų mankšta – jau ketvirtoji. Tiesa, kaip sako renginio vedėjos, pandemija buvo pristabdžiusi vaikų pasirodymus, tačiau tikimasi, kad toliau viskas vyks sklandžiai ir „Mankštos fiestos“ vyks kasmet. Tokiomis bendromis mankštomis vaikai skatinami pamėgti sportą, atitraukti akis nuo televizoriaus bei kompiuterių, draugauti bei išreikšti susikaupusias emocijas.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video