Lietuvių kalbos dieną Pandėlio gimnazistai užbaigė gražiu renginiu (0)

Publikuota: 2023-03-13 Kategorija: Renginiai
Lietuvių kalbos dieną Pandėlio gimnazistai užbaigė gražiu renginiu
Organizatorių nuotr. / Pandėlio gimnazijos moksleiviai ir mokytojai

Kovo 10 dieną Pandėlio gimnazijos I-IV g. klasių mokiniai susirinko į renginį, skirtą Kovo 11-ajai ir Lietuvos regionų metams paminėti. Renginio vedėjai Titas, Arminas ir Jokūba visus sveikino su švente, skambėjo eilės, skirtos Lietuvai.
 
 
Mokytoja Virginija Danienė apdovanojo raštingiausius bendruomenės narius. Suaugusiųjų grupėje nugalėtojomis tapo darbuotoja Rima Statkonienė ir tikybos mokytoja Eglė Glemžienė, II- ąją vietą užėmė dailės mokytoja Aušra Viduolienė. III-IV klasių grupėje nugalėjo abiturientės Goda ir Gabija, o vienuoliktokas Armandas liko II–oje vietoje. I–II g klasių mokinių grupėje nugalėtoju tapo devintokas Benas, II – ąją vietą užėmė Dovydas, o III- ąją dešimtokė Ugnė.
 
 
Po apdovanojimų į sceną buvo pakviesti renginio svečiai Pandėlio folklorinio ansamblio „Sadulala“ dalyviai ir jų vadovė Jūratė Bagužienė. Jie visą salę įtraukė į aukštaitiškos sutartinės dainavimą.
 
Toliau renginį vedė Juzė (Arminas) ir Domicė (iš M.Valančiaus „Palangos Juzės“). Klasių komandos, atstovavusios Aukštaitijai, Žemaitijai, Suvalkijai ir Dzūkijai, labai išradingai prisistatė – vieni dainavo, kiti parengė skaidres, plakatus, vaišino žagarėliais, skaitė eiles apie atstovaujamą kraštą ir kt. Klasės juos palaikė plakatais ir šūkiais. Komandos atliko užduotis apie Lietuvos regionus.
 
Visi dalyvavusieji renginyje galėjo pažaisti kahoot žaidimą Lietuvos tema ir laimėti saldžių prizų. Po to „Sadulalos“ nariai pakvietė į ratelį, skambėjo rytų aukštaičių dainos.
 
Komisija (mokytojos Virginija Danienė, Vida Baužienė, Kristina Ruzienė) labai įtemptai dirbo ir paskelbė rezultatus. IV –ąją vietą laimėjo Žemaičiai (dvyliktokų komanda), III – ąją iškovojo Suvalkiečiai (II g klasės komanda), II- ąja vieta džiaugėsi Dzūkai (I g klasės komanda), labai nedaug atsilikusi nuo I – osios vietos laimėtojų Aukštaičių (vienuoliktokų). Visiems dalyviams buvo įteiktos dovanos.
 
Renginys praturtino mokyklinę kasdienybę, stebino jaunų žmonių noras dalyvauti, susidomėjimas tradicijomis, dainomis, regionų kultūra. Dėkoju savo nuostabiems padėjėjams Titui, Arminui ir Jokūbai.
Renginio organizatorė Violeta Karaliūnienė
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video