Literatūros ir muzikos popietė ,,Gimtinės klevui“ (foto) (0)

Publikuota: 2023-11-27 Kategorija: Renginiai
Literatūros ir muzikos popietė ,,Gimtinės klevui“ (foto)
Akimirka iš poezijos ir muzikos popietės

Antanašės biblioteka ir bendruomenė pakvietė visus į poezijos ir muzikos popietę „Gimtinės klevui“. Renginio metu buvo pristatyta pirmoji mūsų kraštietės Genės Pitrėnaitės – Janušienės eilėraščių knyga „Pavasario upeliai“.

Knygos autorė, iš gimtojo kaimo iškeliavusi prieš 55 metus, šiandien sugrįžo pas mus ne tik su nauja knyga, bet ir su skambiomis Juodupės bendruomenės dainininkų, vadovaujamų Astos Jakuntavičienės dainomis.

Eilių posmais, skambiomis dainomis keliavome autorės knygos puslapiais. Renginį vedė Ritė ir Gražina. Eiles skaitė ir Valentina Strungytė.

 

Šiltas pasibuvimas prasitęsė prie kavos puodelio ir šventinio knygos autorės Genės torto. Juodupės muzikantai dovanojo puikią šventę visiems, o dabar juodupėnei Genei buvo smagu čia sutikti ir jaunystės draugių.

Knygos autorė visiems popietės dalyviams dovanojo savo kūrybos knygelę.

Graži bendrystė su juodupėnais padovanojo daug džiugių akimirkų, pakylėdama visus nuo pilko lapkričio niūrumo. Grįžtant iš renginio, kupiniems eilių ir dainų skambesio, net sniegelis pradėjo dabinti pilką žemę, dovanodamas visiems dar vieną, baltą džiaugsmą.

Literatė Gražina Pitrėnienė

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video