„Mano šalis – Lietuva“ (0)

Publikuota: 2023-03-10 Kategorija: Renginiai
„Mano šalis – Lietuva“
Organizatorių nuotr. / Rokiškio lopšelio - darželio ,,Pumpurėlis“ auklėtiniai

Šių metų kovo 9 dieną, Rokiškio lopšelyje – darželyje „Pumpurėlis“ nuskambėjo ir nuaidėjo, kovo 11-ąjai -  Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dienai skirta šventė „Mano šalis – Lietuva“.

Ruošdamiesi, visų grupių ugdytiniai  kartu su neformaliojo ugdymo mokytoju Vytautu puošė Gedimino pilį gėlėmis, drugeliais, vaivorykštėmis ir debesėliais, Lietuvos vėliavos spalvomis. Ugdytiniai su mokytojomis daug kalbėjo, diskutavo apie Tėvynę – jos praeitį ir dabartį, gamtos grožį, apie tai, kuo garsus mūsų kraštas ir ką kiekvienas iš mūsų galėtume padaryti dėl savo Tėvynės.

Visi kartu su darželio bendruomene surengėme nuoširdžią, Lietuvos trispalviais šalikais puoštą šventę su atvykusiais Rokiškio krašto kariais. Renginio pradžioje visus vaikus ir svečius pasveikino įstaigos direktorė Skirmantė Krasauskaitė. Kartu giedojom Lietuvos himną. Vaikai kvietė dainuoti, eiti ratelius, šokti. Kariai mokė vaikus žygiuoti maršo ritmu. Didžiausias susidomėjimas buvo Karių demonstruojama ekipuotė ir smagumas ją išbandyti, iš arčiau susipažinti. Visi kartu vaišinomės „Kareiviška koše“. Šventė visiems suteikė daug džiugių emocijų, naujų patirčių ir įspūdžių.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video