„(Ne)pažinti“ kūrėjai: ne tik muzika, bet ir eilės (0)

Publikuota: 2023-07-20 Kategorija: Renginiai
„(Ne)pažinti“ kūrėjai: ne tik muzika, bet ir eilės
Miglė Dambrauskaitė / Kamerinio vakaro metu skambėjo ne tik muzika, bet ir kraštietės, poetės M. Olkinaitės kūryba.

Rokiškio klasikinės muzikos festivalio žiūrovai jau įprato prie to, kad Simona ir Justina Zajančauskaitės savo rengiamuose koncertuose palies širdis. Jei ne atliekamais kūriniais, tai paties koncerto koncepcija.

Rokiškio krašto muziejaus menėje antradienį vykęs koncertas „(Ne)pažinti“ kūrėjai buvo, tarsi, muzikinis spektaklis, kurio pagrindinę ašį kiekvienas galėjo pasirinkti. Nes čia smuiko, klarneto ir fortepijono atliekamos melodijos persipynė su Matildos Olkinaitės (1922-1941), iš Panemunėlio kilusios Lietuvos žydų poetės, prozos ir poezijos kūriniais.

O festivalis jau artėja į pabaigą. Teliko du koncertai:

 

Liepos 21 d., penktadienį, 19 val., Krašto muziejaus menėje festivalio uždarymo koncertas „Bebaimis“. Skambės muzika, atliekama Justinos Zajančauskaitės/smuikas; Dainiaus Pesecko/smuikas; Dovilės Juozapaitienės/altas; Ievos Sruogytės/altas; Mindaugo Bačkaus/violončelė; Simonos Zajančauskaitės/fortepijonas.

Liepos 23 d., sekmadienį, 16 val., Krašto muziejaus parke koncertas visai šeimai „Post Scriptum: kai skamba būgnai“. Atlikėjai: Vytautas Švažas/perkusija ir Gediminas Mačiulskis/perkusija.

Visą straipsnį skaitykite liepos 21 d., penktadienio, „Rokiškio Sirena“ numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video