Obelių socialinių paslaugų namų Globos centro komanda dalyvavo festivalyje ,,Vaikai yra vaikai" Klaipėdoje (foto) (0)

Publikuota: 2022-07-04 Kategorija: Renginiai
Obelių socialinių paslaugų namų Globos centro komanda dalyvavo festivalyje ,,Vaikai yra vaikai
Obelių socialinių paslaugų namų Globos centro nuotr. / Obelių socialinių paslaugų namų Globos centro komanda dalyvavo festivalyje ,,Vaikai yra vaikai" Klaipėdoje

Liepos 2 d. Klaipėdoje įvyko globojančių šeimų festivalis ,,Vaikai yra vaikai", kuriame dalyvavo globėjų šeimos, jų globojami vaikai ir globos centrų darbuotojai iš visos Lietuvos, taip pat ir Rokiškio rajono.
Festivalyje sveikinimo kalbas sakė LR prezidentas Gitanas Nausėda ir pirmoji ponia Diana Nausėdienė, LR Socialinės apsaugos ir darbo ministrė Monika Navickienė, Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos direktorė Ilma Skuodienė, Klaipėdos miesto meras Vytautas Grubliauskas. Vėliau vyko Vido Bareikio, Monique bei kitų atlikėjų pasirodymai, vaikams ir suaugusiems netrūko įvairių pramogų, žaidimų, dovanų ir prizų!
Obelių socialinių paslaugų namai padalinys - Globos centras dėkoja šventės organizatoriams - Vaikai yra vaikai. Klaipėda, projekto ,,Vaikai yra vaikai" komandai bei kolegoms iš kitų globos centrų už puikiai sukurtą festivalio atmosferą!
Taip pat dėkojame Rokiškio turizmo ir verslo informacijos centrui už padovanotus lankstinukus, nes turėjome puikią galimybę šventėje pristatyti Rokiškio kraštą.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video