Pagarbos bėgimas, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti (foto) (0)

Publikuota: 2022-06-17 Kategorija: Renginiai
Pagarbos bėgimas, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti (foto)
Pandėlio gimnazijos nuotr. / Pagarbos bėgimas, skirtas Gedulo ir Vilties dienai paminėti

Birželio 15 d. Pandėlio gimnazijos mokiniai tradiciškai minėdami Gedulo ir Vilties dieną dalyvavo pagarbos bėgime nuo Pandėlio gimnazijos iki Panemunio paminklo „Angelas“.
 
Bėgimo dalyvius lydėjo permainingas oras - tai lijo, tai švietė saulė. Taip pat dalyvius lydėjo policijos ekipažas iš Rokiškio. Smagu, kad į pagarbos bėgimą įsijungė ir seniūno pavaduotojas Andrius Palivonas.
 
Įveikusius atstumą iki Panemunio „Angelo“ medaliais apdovanojo pavaduotoja Alia Melvydienė ir Panemunio bendruomenės pirmininkė Vitalija Pivoriūnienė. Panemunio bendruomenės nariai atbėgusių troškulį gaivino šaltinio vandeniu.
 
Vėliau visi susitelkė prie paminklo ir sugiedojo valstybinį himną. Dalyvius pasveikino Panemunio bendruomenės pirmininkė Vitalija Pivoriūnienė.
 
Istorijos mokytoja Virginija Adomėnienė priminė istorinę birželio 14-osios – Gedulo ir Vilties dienos – reikšmę, o už negrįžusius tremtinius, čia palaidotus partizanus ir už karo aukas Ukrainoje sukalbėta malda, uždegtos žvakutės.
 
Gimnazistai ąžuolo vainiku, papuoštu rugiagėlėmis, kurias padarė mokytojos Aušros Viduolienės mokiniai, apjuosė „Angelą“.
 
Ig kl. mokinės Vaigintė Č. ir Evelina Ž., vadovaujamos mokytojos Vaivos Kubilienės, padainavo dainą „Kad ne auksinės vasaros...“. Joms bandė pritarti visi dalyviai.
 
Renginio pabaigoje Panemunio kultūros darbuotojas Virgilijus Venciulis padainavo oranžuotą dainos variantą.
Pavargę, bet kupini gražių įspūdžių dalyviai grįžo namo.
 
Bėgimas organizuotas vykdant olimpinio projekto „Žygiai, sportas, pagarba” veiklas.
 
Mokytojos Eglė Glemžienė ir Rima Žėkienė
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video