Paskutinio skambučio šventė Pandėlio gimnazijoje (foto) (0)
Publikuota: 2022-05-31
Kategorija:
Renginiai
Gegužės 26 dieną Pandėlio gimnazijoje nuaidėjo Paskutinio skambučio šventė. Ryte dvyliktokus ir jų auklėtoją V. Danienę gausiais plojimais pasitiko visa mokyklos bendruomenė. III g klasės mokiniai pasveikino abiturientus ir įteikė jiems varpelius. Skambant skambučiui visi palydėjo dvyliktokus į paskutinę pamoką.
Paskutinis skambutis šiemet skambėjo šešiolikai abiturientų, kuriuos į gimnazijos salę po paskutinės pamokos atlydėjo pirmokėliai. Iškilmingą šventės dalį pradėjo III g klasės mokinė Gabija C., kuri padainavo „Paukščius”. Smagų pasirodymą dvyliktokams dovanojo pirmokai kartu su savo mokytoja I. Veikšriene.
Abiturientus sveikino gimnazijos direktorė Jūratė Kavoliūnienė, Pandėlio miestelio seniūnas Algirdas Kulys ir bažnyčios parapijos klebonas Albertas Kasperavičius.
Šventės metu skambėjo eilėraščiai, dainos, taip pat buvo galima pasidžiaugti vienuoliktokų ir dvyliktokų šokiais. Vėliau dvyliktokai dėkojo tėveliams, mokytojams ir įteikė jiems gėlių.
Visi mokiniai ir jų auklėtoja buvo apdovanoti dovanėlėmis, o dvyliktokai vienuoliktokams įteikė simbolinį gimnazijos raktą, testamentą. Šventės pabaigoje skambėjo III g klasės mokinių atliekama daina „Vandenynai”.
Mokyklinis skambutis šiuos mokinius lydėjo dvylika metų. Jis buvo visoks: kartais linksmas, o kartais įsakmus. Tačiau jo skambesys tapo kasdieninio gyvenimo dalimi, tokia pat tikra ir neginčytina, kaip paukščių ar upelio čiurlenimas. Bet viskas turi savo pradžią ir savo pabaigą - mokyklinis skambutis 16-ai abiturientų nuaidėjo paskutinį kartą. Patys nuoširdžiausi linkėjimai abiturientams pradedant naują gyvenimo etapą.
III g klasės auklėtoja Kristina Ruzienė

Rekomenduojami video
Gegužės 28-ąją Pandėlio gimnazijoje abiturientams nuskambėjo paskutinis skambutis. Šiemet gimnaziją baigė 18 dvyliktokų.
Juos pasveikinti atvyko Pandėlio seniūnas Algirdas Kulys, Pandėlio Švč. Mergelės Marijos vardo bažnyčios klebonas Albertas Kasperavičius, Roki&scaro
2026-05-29
Šiandien, gegužės 28-ąją, prasideda dvi dienas truksianti jubiliejinė didžiausia Baltijos šalyse inovacijų ir progreso konferencija LOGIN. Šių metų renginys, jau gavęs festivalio pavadinimą, Vilniuje vyks 20-ą kartą ir pasitiks su rekordiniu kiekiu turinio bei ankstesnėse konfer
2026-05-29
Gegužės 26 dieną Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešojoje bibliotekoje vyko šeimyninių ansamblių šventė „Šeimos gaida 2026“, kuri subūrė muziką mylinčias šeimas jaukiam ir šiltam bendrystės vakarui.
Renginio metu ska
2026-05-27
Gegužės 20-ąją Juodupės lopšelyje-darželyje vyko Rokiškio rajono ikimokyklinio ugdymo įstaigų 5-7 metų vaikų sveikatinimo renginys „Augu sveikas“. Renginio tikslas - skatinti vaikų fizinį aktyvumą, aktyvinti bendradarbiavimą ir draugiškus ryšius tarp rajono da
2026-05-20
Rokiškyje tris dienas sklandė pasakų, kūrybos ir teatro magija – 30-ąsis Aukštaitijos regiono lėlių teatrų festivalis „Kai atgyja lėlės“ sukvietė žiūrovus, kūrėjus ir lėlininkus į ypatingą jubiliejinę kelionę per tris festivalio dešimtmečius. Šių metų fe
2026-05-19