Šalia Obelių gimnazijos šurmuliavo „Obelinės" Šeimų rytmetis (foto) (0)

Publikuota: 2021-09-11 Kategorija: Renginiai
Šalia Obelių gimnazijos šurmuliavo „Obelinės
Evelinos Jasiulionytės nuotr. / Obelių gimnazijos neformaliojo ugdymo centro moksleiviai

Šeštadienis Obeliuose prasidėjo kupinas veiksmo – jau nuo pat ryto šalia Obelių gimnazijos šurmuliavo šeimos su mažyliais, netilo dainos, vyko įvairiausios pramogos.

Scenoje vieną po kitos dainas atliko Obelių gimnazijos neformaliojo ugdymo centro moksleiviai, veikė nemokamas batutas vaikams, piešimas dažais ant veidų. Kinologė Sandra žiūrovus sužavėjo dresuotų šuniukų pasirodymu ir vėliau visiems norintiems pravedė šaudymo iš lanko pamoką. Mažieji šventės dalyviai taip pat pažindinosi su Nomedos ir Nerijaus mini-zoo gyvūnėliais, važinėjosi arkliu kinkytame vežime, vaišinosi obuoliais ir saldainiais.

Mokyklos stadione taip pat vyko smagus reginys: suvažiavę vadinamųjų „vabalų“ vairuotojai neišlipdami iš automobilių žaidė boulingą ir varžėsi, kuriam pavyks numušti daugiausiai kėglių. Vienas iš boulingo dalyvių, Ričardas „Rokiškio Sirenai“ papasakojo apie dalyvavimą su tuo pačiu „vabaliuku“ įvairiausiose Lietuvos ir net Europos šventėse jau daugiau kaip 15 metų – tai byloja daugybė lipdukų ant automobilio langų, kurių kiekvienas ženklina vis kitokią šventę ar suvažiavimą. Šiemet Lietuvos VW Vabalų klubas švenčia gražų jubiliejų – net 25-ąjį gimtadienį.

Obelų sode šalia mokyklos atsirado dar trys dailios obelaitės: jas sodino Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas, taip pat Seimo narys Vidmantas Kanopa ir Obelių bendruomenės centras.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą
Norėdami palikti komentarą prisijunkite prie facebook paskyros

 

Rekomenduojami video