„Sijonuotos vasaros“ sutiktuvės su IN and Co (0)

Publikuota: 2022-06-06 Kategorija: Renginiai
„Sijonuotos vasaros“ sutiktuvės su IN and Co
Organizatorių nuotr. / „Sijonuotos vasaros“ sutiktuvės

„IN and Co“ kūrybininkės jau trečius metus puoselėja „Sijonuotos vasaros“ sutiktuvių idėją. Į draugystės, laimės, moteriškumo ir buvimo kartu renginį organizatorės Inga Belovienė ir Nadiežda Ivanova sukvietė aktyviausias savo klientes, edukacinių užsiėmimų dalyves ir visas tas, kurios džiaugiasi, naudojasi ir dalinasi jų sukurtais rankų darbo suvenyrais, dovanėlėmis, aksesuarais ir kt. Kol kas vasara šiltais orais nelepino, tad vasariškai ir svajingai nusiteikusios renginio dalyvės buvo pakviestos į bendradarbystės centrą  ,,Spiečius“.

Birželio 3 d. vykusio renginio akcentas – ilgi sijonai/suknelės, gėlės ir puiki nuotaika. Šis renginys tiesiogiai yra priminimas apie ypatingą, išskirtinai moterišką, sakralinę prasmę turintį moterišką drabužį. Jis traukia akį savo nekasdieniu ir išskirtiniu grožiu, kuris moteriai suteikia paslaptingumo. Pasipuošus ilgu sijonu, norisi išsitiesti, pasitempti, judėti lėtai, ramiai – karališkai.  Visai neatsitiktinai susirinkusias dalyves aplankė  Rokiškio krašto  muziejaus ,,grafienė“ Laimutė Skardžienė. Ji pakvietė pasimėgauti juodąja arbata ir saldėsiais. Arbatos gėrimo ceremonijos metu moterys sužinojo apie šio gėrimo kelią į Lietuvą, paruošimą, saugojimo subtilybes, anglišką 5 val. arbatos gėrimo tradicijos ceremoniją.

Inga ir Nadiežda pamokė susirinkusias moteris pasigaminti sagę ,,Saulėgrąžą“ – pasitikėjimo savimi ir meilės sau, savo atliktiems darbams, simbolį. Saulėgrąža tiesiasi į saulę ir siunčia žinutę, jog reikia nuolat tikėti savimi, neprarasti vilties. Be to, saulėgrąža laikoma Ukrainos gyvybės simboliu, kuris nuolat primena, kad turime puoselėti vienybę ir kad augti galime tik padėdami vieni kitiems.

 

Sijonuotos vasaros sutiktuvių susibūrimas neapsiėjo be smagaus juoko, nuoširdaus bendravimo, gėlėtos fotosesijos, puikios nuotaikos. Išlaisvinusios savo vidinę eleganciją, laisvę ir moteriškumą, dalyvės atsisveikino su viltimi kitą vasarą pasitikti gamtos apsuptyje. Ir palinkėjo organizatorėms kūrybinių minčių antplūdžio ir neišsenkančios energijos.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video