Šventė Gediškių kaime: „20 sėkmės metų su NATO ir ES“ (video+foto) (0)

Publikuota: 2024-06-22 Kategorija: Renginiai
Šventė Gediškių kaime: „20 sėkmės metų su NATO ir ES“ (video+foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Šventė Gediškiuose

2024 m. birželio 22 d. Gediškių kaime, Rokiškio rajone, vyko įsimintina šventė „20 sėkmės metų su NATO ir ES“, kurią organizavo Kairelių kaimo bendruomenė, minėdama savo dvidešimties metų jubiliejų. Šios šventės iniciatorė ir organizatorė buvo Kairelių kaimo bendruomenės pirmininkė Danutė Vaičiulienė.

Šventė prasidėjo bendruomenės partnerių, draugų ir valdžios atstovų pasisakymais, kuriuose buvo pabrėžta bendruomenės svarba ir jos indėlis į kaimo gyvenimą. Šventės metu buvo akcentuojama bendruomeniškumo, draugystės ir partnerystės svarba, ypač NATO ir Europos Sąjungos kontekste.

Šventės metu veikė vaikų piešinių paroda „Mano kraštas“, kurioje buvo eksponuojami jauniausių bendruomenės narių darbai. Vaikų kūryba atspindėjo jų meilę gimtajam kraštui ir pasididžiavimą savo kaimo istorija.

Šventės metu mažiesiems svečiams buvo įrengti pripučiami batutai, kurie teikė daug džiaugsmo ir juoko. Vaikai galėjo smagiai leisti laiką šokinėdami ir žaisdami saugioje aplinkoje.

Viena iš šventės kulinarinių pramogų buvo „Meškutės gardumynai“ siūlomos neapolietiškos picos. Svečiai galėjo mėgautis šviežiai keptomis picomis, kurios sužavėjo savo skoniu ir kokybe. Taip pat buvo kepamas šakotis, bendruomenės vaišino svečius sriuba ir kitais gardumynais.

Šventės kulminacija tapo populiaraus Lietuvos atlikėjo Pauliaus Stalionio koncertas. Jo atliekamos dainos įkvėpė ir sužavėjo susirinkusius, sukurdamos ypatingą atmosferą ir leisdamos šventės dalyviams užbaigti dieną su gera nuotaika ir šypsenomis.

Šventė Gediškių kaime buvo puikus pavyzdys, kaip bendruomenė gali kartu švęsti, bendrauti ir stiprinti tarpusavio ryšius, minėdama svarbias sukaktis ir pasiekimus. „20 sėkmės metų su NATO ir ES“ šventė dar kartą patvirtino, kad Kairelių kaimo bendruomenė yra stipri ir vieninga, pasirengusi dar daug metų dirbti ir kurti savo krašto gerovei.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video