Tradicinę gatvės muzikos dieną Rokiškyje tradiciškai grojo tik muzikos mokyklos moksleiviai (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-05-20 Kategorija: Renginiai
Tradicinę gatvės muzikos dieną Rokiškyje tradiciškai grojo tik muzikos mokyklos moksleiviai (foto+video)
D. Šinkūno nuotr. / Gatvės muzikos diena šiais metais vyko Krašto muziejuje

Jau 17 metų, trečiąjį gegužės šeštadienį, Lietuvoje vyksta atlikėjo Andriaus Mamontovo sugalvota iniciatyva – Gatvės muzikos diena. Šią dieną groti, pristatyti save ir savo atstovaujamus žanrus, į gatvės kviečiami išeiti visi, mylintys muziką ir ją skleidžiantys: tiek profesionalai, tiek mėgėjai. Tačiau Rokiškyje Gatvės muzikos dienos „gyvybę“ palaiko tik Rokiškio Rudolfo Lymano muzikos mokyklos bendruomenė.

Sujungė du

Šiais metais Gatvės muzikos koncertas buvo „sujungtas“ su Rokiškio krašto muziejaus 90-ojo gimtadienio švente ir iš miesto centro – Nepriklausomybės aikštės – persikėlė į Krašto muziejaus prieigas.

 Poros valandų trukmės koncerte savo pasirodymus dovanojo nuo pačių mažiausių, vos pirmus žingsnius muzikos pasaulyje žengiančių mokyklos dainorėlių, iki užsienio atlikėjos Lady Gaga kūrinius smuikais griežiančių muzikančių.

Dvaro teritorijoje sklindančiais muzikos garsais džiaugėsi į Krašto muziejų tądien plūdę turistai, kurių, lyg tyčia, atvažiavo net trys autobusai.

Kvietė žaisti ir sveikinti

Tuo tarpu dvaro pievelėje Krašto muziejaus kolektyvas siūlė įvairias atrakcijas ne tik koncerte dalyvavusiems vaikams, bet ir juos lydėjusiems ar muzika pasimėgauti užklydusiems praeiviams. Čia buvo galima pažaisti didįjį domino, dvariškąjį kroketą, pasveikinti muziejų gimimo dienos proga ir kažko jam palinkėti, pūsti didžiulius muilo burbulus, net – sportuoti ir atlikti estafetes.

Jaukumo šventei suteikė mažos smulkmenos: oficinos šone, medžių pavėsyje sustatyti staleliai tapo dar vienu traukos centru, kadangi visai čia pat, prekybinėje Nerijaus Liolio palapinėje, buvo galima įsigyti kavos ar ledų ir klausant koncerto – smalyžiauti bei mėgautis puikiu oru.

Tie, kuriems stalelių nebeužteko, įsitaisė ant dekių.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video