Vaikų ir jaunimo skyriuje įvyko kūrybinės dirbtuvėlės „Rudeninės šilko spalvos“ (0)

Publikuota: 2021-11-16 Kategorija: Renginiai
Vaikų ir jaunimo skyriuje įvyko kūrybinės dirbtuvėlės „Rudeninės šilko spalvos“
Rokiškio rajono savivaldybės Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos nuotr. / Kūrybinės dirbtuvėlės „Rudeninės šilko spalvos“

Nuostabios kūrybos akimirkos, kai įvaldai tapybą, spalvų liejimą ant šilko. Taip apie magišką vakarą kalbėjo susirinkusios šeimos į Rokiškio Juozo Keliuočio viešosios bibliotekos Vaikų ir jaunimo skyriaus organizuotas kūrybines dirbtuvėles „Rudeninės šilko spalvos“.
 
Tapydamos paveikslus ant šilko, šeimos pailsėjo nuo per dieną susikaupusių rūpesčių, atsipalaidavo ir, padedami profesionalaus mokytojo, Rokiškio krašto dailininko Vytauto Daščioro pasinėrė į kūrybos ir spalvų pasaulį.
 
Susipažinusios su unikaliomis tapybos ant šilko technikomis, šeimos jas išbandė praktiškai. Dirbtuvėlių pabaigoje džiaugėsi galutiniu užsiėmimo rezultatu - spalvingais paveikslais.
 
 
Iki gruodžio 1 d. tapybos darbai eksponuojami bibliotekoje (Taikos g. 19). Kviečiame aplankyti!
 
Renginys organizuotas įgyvendinant 2014–2020 m. Interreg V-A Latvijos ir Lietuvos bendradarbiavimo per sieną programos projektą „Šeimų stiprinimas, bendradarbiaujant bibliotekoms, kaip indėlis į socialinį ir ekonominį augimą Ludzos savivaldybėje, Rokiškio rajone ir Jēkabpilio mieste“, LLI-422 (HOME).
Projektą finansuoja Europos Sąjunga.
 
Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Sponsored Video