Velykalnyje lankėsi dosnus Kalėdų Senelis (foto+video) (1)

Publikuota: 2021-12-30 Kategorija: Renginiai
Velykalnyje lankėsi dosnus Kalėdų Senelis (foto+video)
Domanto Šinkūno nuotr. / Renginio akimirka

Velykalnis tapo svarbia rokiškėnų pramogų erdve. Jo bendruomenė įgyvendino seniai puoselėtą idėją surengti Kalėdų šventę. Jau pernai prieš šv. Kalėdas tam buvo parinkta ir eglė, ir tvenkinio aplinka parengta. Deja, karantinas pakoregavo planus. Tačiau šiemet idėja, bendradarbiaujant su Senamiesčio progimnazija, įgyvendinta su trenksmu.

Žiemiški orai džiugina. Nors ir spaudė nemenkas šaltukas, tačiau jau nuo pat ryto vyko pasirengimo šventei darbai. „Einu sau pasivaikščioti, o štai žiūriu, kažkoks vyrukas iš padėklų sceną kala. Priėjau arčiau – žiūriu, kad bendruomenės pirmininkas darbuojasi“, – taip pasirengimus šventei apibūdino vienas parko lankytojų. „Rokiškio Sirenos“ žiniomis, būta planų net koše šventės dalyvius vaišinti, tačiau tam koją galėjo pakišti griežti karantino ribojimai masiniams renginiams.

Šventiniai pasiruošimai nenuėjo veltui: šventė sutraukė gausų būrį tiek Velniakalnio apylinkių žmonių, tiek rokiškėnų. Šventėje buvo ypač daug vaikų ir jaunimo, ypač iš Senamiesčio progimnazijos. Didelius ir mažus linksmino Kalėdų Senelis ir seniai besmegeniai iš Bajorų kultūros namų.

Sveikindamas susirinkusiuosius bendruomenės vadovas Stasys Mekšėnas linkėjo kurti gražų Rokiškį. 500 ąžuolų parke buvo išauginta eglė karalienė, kuri ir tapo parko puošmena. Prieš 20 metų pasodinta eglaitė, kurią netgi ketinta nukirsti, dabar išaugo dideliu, išlakiu medžiu. Kurį, kaip pagal eilėraštį „ją puoš mokiniai“, papuošė Senamiesčio gimnazijos moksleiviai. O S. Mekšėnas linkėjo bendrystės remdamasis naujuoju Rokiškio šūkiu: mano bendruomenė tavo, mano gražuolė eglė tavo.

Dainos, rateliai išjudino ir vaikus, ir suaugusiuosius. O Kalėdų Senelis buvo ypatingai dosnus: kiekvienas mažasis namo parsinešė dovaną. Be jų neliko ir suaugusieji, šventę vardadienius ir gimtadienius. Daugiau nei valandą trukusi šventė paliko jos dalyviams puikų įspūdį, ir tikimasi, kad ji taps gražia ilgamete tradicija.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą
Norėdami palikti komentarą prisijunkite prie facebook paskyros

 

Rekomenduojami video