Į darbą sugrįžta rajono tarybos nariai: ko tikisi partijų lyderiai? (foto) (0)

Publikuota: 2023-09-25 Kategorija: Savivalda
Į darbą sugrįžta rajono tarybos nariai: ko tikisi partijų lyderiai? (foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rajono taryba.

Rugsėjo 28 dieną po vasaros atostogų Rokiškio rajono tarybos nariai rinksis į pirmąjį šio sezono tarybos posėdį, kuriame bus svarstoma arti keturių dešimčių sprendimų projektų.

Ko neišvengs kitąmet

„Rokiškio Sirena“ pasiteiravo valdančiųjų lyderio, Lietuvos socialdemokratų partijos atstovo Tado Barausko kokia nuotaika sugrįžta į tarybos posėdžių salę.

T. Barauskas teigia, kad darbus norisi planuoti atsakingai.

(„Rokiškio Sirenos“ nuotr.)

„Naują sezoną pasitinku darbinėmis nuotaikomis. Ką tik prasidėjo nauja savivaldos kadencija, tad visi darbai dar laukia. Kitais metais bus net trys rinkimai, neišvengsi jų ir savivaldos darbe, bet tikiuosi, kad tai netrukdys darbui“, – šypsosi T. Barauskas, pridūręs, kad tikisi darbingo sezono, racionalių sprendimų ir mažiau populizmo. 

Politikas tikina, kad minčių ir planų yra, tačiau pirmiausia, reikia pradėti diskusijas su specialistais.

„Pateikus informaciją, kaip mintį, žmonės pradeda matyti, kad tai jau nuspręsta, susiformuoja lūkesčiai. Tad darbus planuotis norisi atsakingai“, – pabrėžė T. Barauskas.

Tikisi pagarbos ir kultūros

Opozicijos lyderis, priklausantis Demokratų sąjungai „Vardan Lietuvos“, Antanas Vagonis į tarybos posėdžių salę taip pat grįžta su gera darbine nuotaika.

A. Vagonis tikisi, jog valdžia gerai supras rajono gyventojų poreikius.

„Tikimės, kad šis sezonas bus demokratiškas ir dinamiškas, kurio metu bus skatinama politinė pagarba ir kultūra. Tikiuosi, kad valdžia gerai supras rajono gyventojų poreikius. Todėl pirmiausia turime sutelkti dėmesį į jautrias gyventojams vietas, įskaitant švietimą ir mokytojų problemas, jaunimo narkotinių medžiagų vartojimo kontrolę, ūkininkų paramą po sausroje patirtų nuostolių ir žemės mokesčių klausimus. Taip pat reikėtų atkreipti dėmesį į kelių priežiūrą kaimuose ir ligoninės vaikų skyriaus ateitį ir t.t.“, – kalbėjo A. Vagonis.

Žmonės nori kalbėtis

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis taryboje Mindaugas Petkevičius šypteli, jog darbinė nuotaika yra tokia pati gera, kaip buvo ir prieš atostogas.

M. Petkevičius nori konstruktyvių diskusijų, kad ir nepatogiais klausimais.

„Ar mėnesio atostogos virto naujų projektų kūrimu, turbūt ne, bet turimą Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos programą artimiausiu laiku papildysime naujomis įžvalgomis. Susitikimai su Rokiškio savivaldybės gyventojais atostogų metu buvo net intensyvesni nei prieš atostogas. Žmonės nori kalbėtis ir kaip dažnai būna tarp gražių kalbų iškyla ir klausimų bei pasiūlymų“, – sakė pašnekovas. 

Nori konstruktyvių diskusijų

Naująjį politinį sezoną M. Petkevičius kartu su kolegomis „valstiečiais“ tikisi kokybiško darbo gyventojams, tarybos narių ir ypač valdančiųjų įsiklausymo į problemas, kurias reikia spręsti.

„Norėtume konstruktyvių diskusijų, kad ir nepatogiais klausimais. Tikimės didesnės ir lengviau prieinamos informacinės sklaidos tiek tarybos nariams, tiek gyventojams. Taip pat noriu pastebėti, kad Tarybos posėdžio darbotvarkėje yra 39 klausimai, todėl šią savaitę vyksta komitetų posėdžiai. Taigi, dirbantiems tarybos nariams – pats darbymetis šių klausimų skaitymui bei nagrinėjimui. Taigi palinkėsiu visiems gerų darbų ir nepamiršti, kad yra ne tik naujų, bet ir senų, apdulkėjusių gerų projektų, kurie prisidėtų prie rajono gyventojų gerovės“, – pabrėžė M. Petkevičius.  

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video