Miesto erdvės ir toliau pildysis gėlių žiedais: tam skirta 18 tūkst. eurų (0)

Publikuota: 2023-04-05 Kategorija: Savivalda
Miesto erdvės ir toliau pildysis gėlių žiedais: tam skirta 18 tūkst. eurų
Miglė Dambrauskaitė / Nepriklausomybės aikštėje antradienį buvo tvarkomi gėlynai.

Nors žiema dar kloja žemę sniegu, viliantis kitą savaitę sinoptikų žadamos šilumos, Nepriklausomybės aikštėje pradėti gėlynų tvarkymo darbai: nupjautos pernykštės smilgos, supurenta žemė. Čia, savo žiedelius į saulę jau stiebia įvairių spalvų krokai, lenda tulpių ir narcizų lapeliai.

Svyrančių gėlių vazonai

Miesto gėlėtuoju įvaizdžiu besirūpinanti Rokiškio rajono savivaldybės Architektūros ir paveldosaugos skyriaus vedėjo pavaduotoja Ingrida Trumpaitė ir šią vasarą žada puoselėti, pildyti ir net plėsti gėlynus.

Specialistė pasakojo, kad orams sušilus numatyta papuošti vieną pagrindinių miesto vietų – Tyzenhauzų alėją, taip pat bus papuošta nauja miesto erdvė.

„Nupirkti vazonai Tyzenhauzų alėjos stulpams. Į juos bus sodinamos vasarinės svyrančios gėlės. Taip pat bus sutvarkytas plotas ties Respublikos g. 23 ir 27 sklypais – sodinsime pušų ir kadagių kompozicijas (tarp Odontologijos kabineto ir dėvėtų drabužių parduotuvės – aut. past.). Bus atnaujinti šalia rajono savivaldybės esantys plotai. Pernai čia buvo pasodintos rožės. Šiemet sodinsime magnolijų medžius“, – dėstė I. Trumpaitė.

Visą straipsnį skaitykite penktadienio, balandžio 7 d., „Rokiškio Sirena“ numeryje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video