Rokiškis stiprina draugystę su Ukraina: bus pasirašoma dar viena sutartis (0)

Publikuota: 2022-07-29 Kategorija: Savivalda
Rokiškis stiprina draugystę su Ukraina: bus pasirašoma dar viena sutartis
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio savivaldybė ketina pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Dubno savivaldybe Ukrainoje.

Rokiškio rajono savivaldybės taryba pritarė sprendimui pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Dubno miesto savivaldybe Ukrainoje. Oficialiai pasirašyti sutartį dviejų savivaldybių merai Ramūnas Godeliauskas ir Vasilijus Antonyukas planuoja šių metų rugsėjo 16 dieną, kai Dubno miesto savivaldybės delegacija lankysis Rokiškio miesto 523 gimtadienio šventėje.

Pasiruošę priimti

Kaip „Rokiškio Sirenai“ sakė Rokiškio savivaldybės administracijos Komunikacijos ir kultūros skyriaus vedėja Irena Matelienė, kol bendradarbiavimo partnerių šalyje vyksta kariniai veiksmai, dvišaliai mainai vargiai įmanomi dėl mūsų piliečių saugumo.

„Jei partneriai paprašys konkrečios paramos ar praneš apie norą dalyvauti Rokiškyje vyksiančiuose kultūros renginiuose, mūsų savivaldybė tikrai ieškos galimybių padėti ir priimti svečius“, – teigė I. Matelienė.

Ketina dalyvauti

Nors dėl karo Ukrainoje situacija ir toliau šioje šalyje išlieka labai sudėtinga, tačiau būsimi partneriai planuoja atvyki į Rokiškį. Žinoma, jeigu tik leis aplinkybės.

„Dubno miesto delegacija pakviesta dalyvauti Rokiškio miesto 523 gimtadienio šventėje. Apie savo dalyvavimą meras V. Antonyukas yra sakęs žodžiu. Šią savaitę teiravausi ir gavau patvirtinimą, kad ketina dalyvauti. Vis dėlto, sutarties projekte pasirašymo datą ir vietą palikome tuščias tam atvejui, jei situacija pasikeistų ir Dubno miesto meras negalėtų atvykti į Rokiškį. Tokiu atveju lauksime palankios situacijos, organizuosime sutarties pasirašymą kitu metu, gali būti, kad ir kitoje vietoje“, – kalbėjo I. Matelienė.

Prieš metus

Rokiškio rajono ir Dubno savivaldybes siejo 2021 metų  rugpjūčio 4 dieną Dubno mieste pasirašytas tarptautinio bendradarbiavimo ketinimų protokolas, kai Rokiškio rajono meras Ramūnas Godeliauskas ir savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Valerijus Rancevas viešėjo partnerių miesto šventėje Ukrainoje.

Šiuo metu Rokiškio rajono savivaldybė turi 17 miestų partnerių įvairiose šalyje.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video