Įspūdingas Rokiškio plaukikų pasirodymas Vokietijoje (0)

Publikuota: 2024-02-07 Kategorija: Sportas
Įspūdingas Rokiškio plaukikų pasirodymas Vokietijoje
Asmeninio archyvo nuotr. / Vokietijos baseine itin dažnai plazdėjo Lietuvos trispalvė.

Savaitgalį 5 Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) plaukikai grįžo iš Vokietijos, kur dalyvavo International Swim Cup Ingolstad varžybose. Tačiau pirmą kartą taip toli nuo gimtinės plaukę rokiškėnai buvo drąsūs ir pademonstravo ypatingą meistriškumą: bendroje iškovotų medalių lentelėje Rokiškio komanda atsidūrė aukštoje, VII-oje vietoje.

Vieni iš 7-ių

Pasak vienos iš vaikų komandą lydėjusios mamos Danguolės Pupeikytės, varžybose dalyvavo 7 šalių atstovai. Rokiškėnai varžėsi su: Vokietijos, Austrijos, Italijos, Šveicarijos, Vengrijos, Tuniso plaukikais. Iš viso baseine purslus taškė 59 klubai – 719-a dalyvių.

Rokiškiui atstovavo garsiosios plaukikės, seserys Egilė ir Luka Bardiševičiūtės, 100 ir 200 m plaukimo nugara Lietuvos čempionas Adomas Staskonis, Marijus Meškauskas ir Izabelė Rimšaitė.

Po kelis medalius

Sėkmingiausiai pasirodė L. Bardiševičiūtė, kurios sąskaitoje – 5 pirmosios vietos medaliai: 50 m ir 100 m laisvu stiliumi; 50 m, 100 m ir 200 m krūtine. Dar prieš išvyką į Vokietiją kalbinta Luka sakė, kad būtent 200 m distanciją išbandys pirmą kartą. Tačiau per daug nesijaudino, nes būtent ilgos distancijos ir plaukimas krūtine, sportininkės teigimu, jai sekasi geriausiai.

Lietuvos čempionas A. Staskonis pasipuošė trimis pirmosios vietos medaliais: 50 m nugara, 50 m ir 100 m laisvu stiliumi ir trimis trečiosios: 50 m ir 100 m peteliške bei 100 m nugara. Anot D. Pupeikytės, A. Staskonis šiomis varžybomis pasiekė penktą meistriškumo pakopą.

M. Meškauskas namo grįžo su dviem pirmosios vietos medaliais: 50 m ir 100 m krūtine bei vienu 200 m kompleksinio plaukimo trečiosios vietos medaliu.

Gerino asmeninius rezultatus

E. Bardiševičiūtė ir I. Rimšaitė grįžo be medalių, tačiau džiaugėsi savo draugų pergalėmis. „Varžybos buvo įtemptos, vaikai tikrai jaudinosi, bet sugebėjo su tuo jauduliu susidoroti ir pasiekti tikrai nuostabių rezultatų. Net trys iš penkių mūsų komandos narių namo grįžo pasipuošę ne vienu medaliu. Tačiau ir mergaitės, kurioms nepavyko iškovoti prizinių vietų ar medalių, grįžo ne tuščiomis: plaukimų distancijose pasigerino asmeninius rezultatus, o sėkmingi draugų pavyzdžiai – dar didesnę motyvacija dirbti daugiau“, – šypsojosi dviejų plaukikių mama.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video