Karate do kovos menai (0)

Publikuota: 2024-07-11 Kategorija: Sportas
Karate do kovos menai
Asociatyvi nuotr.

Ar kada pagalvojote, jog kovos menų lankymas yra be galo puiki kūno ir proto lavinimo priemonė? Iš tiesų tai visiems atviras ir prieinamas kelias tapti stipresne asmenybe. Ne tik turiningai praleisti laisvalaikį kartu su bendraminčiais, bet ir išmokti daugybės praktinių savigynos įgūdžių, išugdyti tvirtas pamatines vertybes ir atrasti vidinę harmoniją. Karate do gali būti puikus ir be galo naudingas užsiėmimas vaikams, kuris pasitarnaus kaip puiki būsimos asmenybės lavinimo priemonė. 

Toliau sužinosite viską apie karate do. Pradedant šių kovos menų privalumais visokeriopai harmonijai, baigiant konkrečiomis treniruočių galimybėmis sau patogiu metu visai šeimai.

Kodėl verta lankyti karate do? 

Karate do naudinga daugeliu aspektų. Jau vien dėl kūno treniravimo, kas suteikia daugiau užtikrintumo, pasitikėjimo savimi, o taip pat stipresnį imunitetą ir geresnę sveikatą. Karate do yra žvalumo šaltinis tiek kūnui, tiek protui. Kovos menai ugdo pagarbą priešininkui, nuolankumą daugiau žinančiam mokytojui, pagarbą vyresniems ir išminčiai. Karate do turi labai seną filosofiją, kurios išmokstama kartu su praktiniais savigynos įgūdžiais, kurie taip pat gali bet kada labai praversti. 

Itin naudinga karate do lankyti jau nuo mažens. Šie kovos menai ugdo vaiko asmenybę, perduoda pamatines, pačias svarbiausias vertybes ir skatina tinkamą kūno vystymąsi. Tačiau ne mažiau vertinga karate do ir suaugusiems. Jiems tai bus puikus įkvėpimo ir žvalumo šaltinis siekiant pabėgti nuo rutinos ir įgauti daugiau naudingų įgūdžių.

Grupės vaikams ir suaugusiems 

Gera žinia, jog treniruojantis veikia tiek vaikų, tiek suaugusiųjų grupės skirtingu metu kelis kartus per savaitę. Taip pat yra mišrių grupių galimybė, kai tėvai nori treniruotis kartu su savo vaikais. Tai leis kartu užsiimti kovos menais, kartu augti ir tobulėti, dalinantis bendrais įspūdžiais. Karate do yra visiems šeimos nariams skirti kovos menai. 

Atraskite treniruočių tinkamiausią laiką ir išbandykite karate do kovos menus! Jus mokys patyrę meistrai, iš kurių galėsite greitai perimti pačius svarbiausius įgūdžius. 

Daugiau apie karate do treniruotes sužinosite: https://karatedo.lt/

Užs. nr. 2803.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video