Miesto gimtadienis švęstas žaidžiant krepšinį (foto+video) (0)

Publikuota: 2023-09-23 Kategorija: Sportas
Miesto gimtadienis švęstas žaidžiant krepšinį (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rungtynių akimirka.

Miesto renginių maratonas pradėtas penktadienį. Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro salėje vyko 3x3 krepšinio turnyras. Jame dalyvavo iš Rokiškio, Utenos, Panevėžio bei Švenčionių rajonų atvykusios komandos.

17 val. pirmieji į aikštelę išbėgo jaunieji krepšininkai. Jie varžėsi U11, U13 bei U15 amžiaus grupėse.

Laimėjo – „žalgiriečiai“

U11 grupės varžybose susitiko 4 komandų atstovai. III vietoje liko švenčioniškių komanda „Perkūniukas“, II – „Jordan“, o grupės nugalėtojais tapo komanda „Žalgiris“.

Liko Rokiškyje

U13 grupėje dalyvavo 4 komandos. III vietą iškovojo komanda pavadinimu „Rokiškiečiai“, II – ąją, svečiai iš Švenčionių, pavadinimu „Perkūniečiai“. I – osios vietos medaliai liko Rokiškyje, juos iškovojo komanda „Jordanai“.

U15 grupėje dalyvavo 2 komandos. II vietoje liko „No Name“ komandos žaidėjai, o juos nugalėjo kita rokiškėnų – „Thunder“ komanda.

Žaidė ir mėgėjai

Apdovanojus jaunuosius krepšininkus į aikštelę susirinko mėgėjų grupės komandos, kurių buvo 10.

Trijuose skirtinguose pogrupiuose, išsiaiškinus stipriausiuosius, kovota dėl prizinių vietų. III vietą iškovojo jungtinė Rokiškio bei Kamajų komanda „RoKamajai“. Sidabro medaliais pasipuošė „And One“ žaidėjai iš Utenos. I vietos medaliai iškeliavo į Panevėžio rajoną, kartu su komanda „Raguva“.