Namo grįžo su medaliais (0)
Publikuota: 2025-02-25
Kategorija:
Sportas
Praėjusį savaitgalį Druskininkuose vyko Lietuvos U15 ir U18 dziudo čempionatas, kuriame sėkmingai pasirodė ir Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai.
Trenerės Gitos Čečienės auklėtiniai namo parsivežė tris trečiosios vietos medalius. Juos savo amžiaus ir svorio kategorijose pelnė Kajus Lapienis, Amelija Rakevičiūtė ir Saulė Paršiūnaitė.
Sveikiname! 
Rekomenduojami video
Jei Rokiškio rajono mokyklų bendruomenės jau „atradusios“ amerikietiškąjį žaidimą „Cornhole“, tai mažieji ugdymo įstaigų auklėtiniai dar tik pradeda pažinti šią sporto šaką. Visgi, entuziazmo ir noro varžytis jiems netrūksta, tad Vaidas Valotka met
2026-03-26
Kovo 29 d. (sekmadienį) Rokiškio arenoje - Rokiškio rajono krepšinio lygos finalai.
Nepraleiskite!
2026-03-26
Praėjusį savaitgalį Jaunolainėje (Latvija) įvyko trečiasis šio sezono Lietuvos-Latvijos kornholo lygos (LLCL) etapas. Beveik 40 žaidėjų grūmėsi ne tik dėl pergalės, bet ir dėl svarbių LLCL reitingo taškų.
Asmeninėse varžybose triumfavo Mantas Valeišis. Tai yra jau antrasis jo l
2026-03-25
Praėjusios savaitės pabaigoje rungtynes su „Kario“ komanda turėję žaisti rokiškėnai į varžybas Elektrėnuose taip ir neišvyko, o rungtynėms neįvykus dėl priešininkų kaltės, „Grizliams“ įrašyta techninė pergalė rezultatu 0:5 prieš 1-osios lygo
2026-03-24
Šią savaitę Rokiškio Juozo Tūbelio progimnazijos pradinukai pradėjo azartiškai: fizinio ugdymo mokytojas Valdas Savickas surengė žadėtąsias pradinių klasių „Cornhole“ varžybas. Tai – jau tradicinis tarpklasinis susitikimas, organizuojamas kiekvieną pavasar
2026-03-24