Plaukikai iš Rokiškio Lenkijoje pademonstravo kaip reikia plaukti (foto) (0)

Publikuota: 2023-11-07 Kategorija: Sportas
Plaukikai iš Rokiškio Lenkijoje pademonstravo kaip reikia plaukti (foto)
Asmeninio archyvo nuotr. / Plaukikų komanda iš Rokiškio sulaukė pagyrimų iš varžybose dalyvavusių trenerių.

Praėjęs savaitgalis Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) plaukikams buvo nuostabus – pilnas įspūdžių ir medalių. Pirmą kartą rokiškėnai išbandė Lenkijos baseinų vandenis: Suvalkuose vyko „Short course cup II 2023“ varžybos.

Kaip visada, plaukikus kelionėje lydėjo jų treneris Kęstutis Buinickas bei tėveliai. Iš viso varžybose dalyvavo 7 rokiškėnai ir visi iki vieno grįžo namo pasipuošę medaliais.

Garsioji plaukikė Luka Bardiševičiūtė ir šiose varžybose buvo nepralenkiama – parsivežė net tris pirmosios vietos medalius asmeninėse rungtyse: 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyje bei 100 m plaukimo kompleksu rungtyje.

Undinėlė taip pat iškovojo antrosios ir trečiosios vietos medalius komandiniuose estafečių plaukimuose.

Jos sesuo Egilė Bardiševičiūtė buvo apdovanota dviem antrosios vietos medaliais: 100 m plaukimo krūtine ir 100 m plaukimo kompleksu rungtyse bei trečios vietos medalį plaukdama estafetėje.

Viltė Janočkinaitė pasidabino net keturiais medaliais: 50 m plaukimu nugara iškovojo pirmosios vietos medalį ir tris antrosios vietos medalius 100 m plaukime nugara, 50 m plaukime krūtine ir „Mix“ estafetėse.

Izabelė Rimšaitė džiaugėsi antros vietos apdovanojimu 100 m komplekso plaukimo rungtyje.

Marijus Meškauskas nepavejamas buvo 50 m ir 100 m plaukimo krūtine rungtyse, antrą vietą iškovojo plaukdamas 100 m laisvu stiliumi ir estafetėje, o trečią – 50 m laisvu stiliumi.

100 m distanciją kompleksu pirmasis įveikė Adomas Staskonis. Jaunasis plaukikas taip pat iškovojo antrosios vietos medalį plaukdamas 100 m laisvu stiliumi ir trečiosios vietos – 100 m peteliške. Dar dviem antrosios ir trečiosios vietos medaliais vaikinas pasidabino po estafetinio plaukimo.

Justinas Šapranauskas antros vietos medaliais dabinosi po 50 m ir 100 m plaukimų krūtine bei trečios vietos medaliu po 50 m plaukimo peteliške ir estafetės.

Anot vaikus lydinčios Danguolės Pupeikytės, sunkus vaikų ir trenerio darbas atsispindėjo ne tik gausybėje medalių, bet gerintuose asmeniniuose rekorduose.

Visa komanda iš Rokiškio sulaukė pagyrimų iš varžybose dalyvavusių trenerių, kurie prasitarė, kad šiek tiek pavydžiai žiūri į mūsų mažą, bet stiprią komandą.