Rokiškėnų krepšininkų žaidimas džiugina sirgalius (0)

Publikuota: 2021-05-14 Kategorija: Sportas
Rokiškėnų krepšininkų žaidimas džiugina sirgalius
L. Šilkaičio nuotr. / Diuseldorfo komandos krepšį atakavo Karolis Kvedaravičius.

Įsibėgėja SAVY.LT 3x3 krepšinio Lietuvos čempionatas. Elito grupėje žaidžianti Rokiškio komanda džiugina sirgalius. Mūsiškiai krepšininkai drąsiai meta iššūkį net krepšinio autoritetams. Sužibėję puikiomis rungtynėmis su Diuseldorfo (Vokietija) komanda (kuriose nuo pergalės teskyrė vieninintelis taškas), kuriose žaidė ir Eurolygos patirties turintis krepšininkas, parodė, kad jiems įkandamas bet koks varžovas. O šį šeštadienį krepšinio aistruoliai toliau kviečiami sekti mūsų komandos žaidimą žiūrėdami Go3 televizijos tiesiogines transliacijas arba sekti rezultatus internetu. Stebėti verta: praėjusį šeštadienį buvo parodytos dvejos iš trijų mūsų komandos žaistų rungtynių.

Rezultatai nenuvylė
Praėjusį savaitgalį mūsų ekipa žaidė trejas rungtynes ir sugebėjo prasibrauti į Elito grupės aštuntfinalį. Pirmąjį varžovą: DAVISKA ekipą rokiškėnai įveikė gana lengvai. O štai rungtynės su Diuseldorfo krepšininkais buvo užburiančios grožiu nuo pirmosios iki paskutinės sekundės. Fortūna jose šypsojosi tai vienai, tai kitai ekipai. Dažniau besivejančiųjų vaidmenyje buvo rokiškėnai, tačiau toliau nei pora taškų vokiečiams neleido atitrūkti. O pastarieji mūsiškius stabdė baudomis, tad jų prisirinko gerokai daugiau. Sėkmės mūsiškiams atnešė ir protinga keitimų taktika, mat vokiečiai žaidė greitą krepšinį ir stabdyti juos buvo nelengva. Dar didesniu iššūkiu tapo tai, jog prieš rungtynes analizuodami varžovų sudėtis, krepšininkai pastebėjo, kad vienas vokiečių komandos žaidėjas turi ir... Eurolygos varžybų patirties. Tiesa, kaip sakė rokiškėnų komandos vadovas Martynas Karaliūnas, šis krepšininkas jose žaidė epizodiškai. Be to, 3x3 krepšinyje yra daug specifikos, tad meistriškumo pranašumas nėra toks didelis, kaip galėtų pasirodyti iš pirmo žvilgsnio.
O kaip pašnekovas pats vertina komandos žaidimą? M. Karaliūnas neslėpė, kad minėtosios rungtynės su vokiečiais buvo tikra etapo puošmena. Be abejonės, jis visa širdimi buvo su mūsiškiais. Tik štai garsiai reikšti emocijų, nors ir labai norėjosi, negalėjo: jis – ne tik komandos vadovas, bet ir vienas varžybų organizatorių. Tos įspūdingos rungtynės atskleidė, kiek gali rokiškėnų komanda. Nusileidę vokiečiams vienu tašku, mūsiškiai į aštuntfinalį pateko kaip antrąją vietą grupėje užėmusi komanda. Aštuntfinalyje šįkart nepavyko peržengti latvių Bauernfeind ekipos barjero. M. Karaliūnas neslepia: varžovas buvo įveikiamas, todėl šiek tiek apmaudu, kad praleista proga pelnyti daugiau taškų. Šiuo metu bendrojoje Elito grupės įskaitoje rokiškėnai yra dešimti, surinkę 51 tašką. „Kol kas rezultatatais esame patenkinti, nes patenkame į dvyliktuką. Nepamirškime, kad grupės komandos labai pajėgios ir realiai patekti į dvyliktuką pretenduoja mažiausiai dvidešimt iš jų. Taigi, konkurencija didžiulė“, – pabrėžė M. Karaliūnas.

Ką išvysime šeštadienį?
Kadangi čempionatas trumpas, bet labai intensyvus: šeštadienį bus sužaista lygiai pusė grupių etapo rungtynių, tai ir komandų sudėtyje jau atsiranda pirmųjų korekcijų. Etapui komandoje galima registruoti keturis žaidėjus. Mūsiškių gretas papildys traumą išsigydęs Arnas Juškevičius. Kam bus leista pailsėti, komandos vadovas sakė, dar nėra nuspręsta.

Jau aiškios šio šeštadienio varžybų grupės. Jose rokiškėnai gavo labai palankius varžovus: praėjusią savaitę nugalėtą DAIVISKA komandą bei Biržų ekipą, su kuria mūsiškiai yra beveik turnyrinės lentelės kaimynai: rokiškėnai kol kas dešimti, biržiečiai – aštunti. Taigi, dideli šansai užimti ir pirmąją vietą grupėje. 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video