Rokiškėnai tęsia Aisštoko treniruotes naujoje erdvėje ( Foto) (0)

Publikuota: 2022-04-29 Kategorija: Sportas
Rokiškėnai tęsia Aisštoko treniruotes naujoje erdvėje ( Foto)
Rokiškio Sirena nuotr. / Štokai

Draugiškomis žaidynėmis uždarę sezoną ant ledo, Aisštoko, dar kitaip vadinamo Bavariško akmenslydžio entuziastai savo treniruotes perkėlė į kitą erdvę.

Aisštoko žaidimo pradininkas Rokiškyje, Vaidas Valotka sako ieškojęs teritorijos, kur pasibaigus žiemos sezonui, būtų galima tęsti treniruotes ir toliau propaguoti šią sporto šaką. Pakeitus „štokų“ (žaidimui naudojamų įrankių – aut. pastaba) padelius į plastikinius, atsirado galimybė žaisti ne tik ant ledo, bet ir trinkelių, asfalto.

„Pavyko susiderinti, kad mus priimtų aikštelėje šalia Rokiškio savivaldybės. Jau buvom susirinkę į pirmąją treniruotę. Kol kas išbandžiusiųjų žaidimą ant naujos dangos įspūdžiai labai gerai. Siekiame dar labiau populiarinti šią sportą šaką tarp rokiškėnų, tad norintys susipažinti ar pamėginti žaisti laukiami visiems strategiškai patogioje vietoje. Planuojame, jog treniruotės prie savivaldybės vyks antradienį ir ketvirtadienį 19-21 val. Jei kas norėtų išbandyti kitu metu, gali su manimi susisiekti telefonu 8 609 57710“ – sako Vaidas Valotka.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video