Rokiškio šauliai papildė medalių kolekciją (foto) (0)
Publikuota: 2024-05-23
Kategorija:
Sportas

Praėjusį savaitgalį Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro šauliai vėl dalyvavo varžybose, kuriose papildė savo medalių kolekciją.
Trenerės Tatjanos Klimovos-Kakarienės auklėtiniai dalyvavo Lietuvos jaunimo šaudymo čempionate. Šaudant pistoleto greitašaudos pratime Rokiškio jaunimo komanda užėmė antrąją vietą. Komandą atstovavo Hubertas Jankauskas, bei Aidas ir Gustas Aleliūnai.
Hubertas puikiai pasirodė ir asmeninėje įskaitoje, kur surinkęs 503 taškus pirmu numeriu pateko į rungties finalą. Finale kovojant su Vilniaus sportininkais prireikė papildomos persišaudymo serijos ir tik po jos išaiškėjo galutinės sportininkų vietos. Hubertas užėmė garbingą trečiąją vietą.
Šautuvo rungties pratime gulint varžybos vyko tarp 9 komandų, o rokiškėnai taip pat finišavo ant prizininkų pakylos. Ąžuolo Jankausko, Tauro Jankausko ir Orestino Šedžio taiklių šūvių dėka Rokiškis tapo trečiosios vietos savininku.

Rekomenduojami video
Birželio 7-8 dienomis Telšiuose vyko Lietuvos moterų sunkiosios atletikos čempionatas. Gausiose dalyvių gretose ryškiai suspindo Rokiškio sportininkė Germantė Laucytė, ne tik iškovojusi savo svorio kategorijos čempionės titulą, bet ir pagerinusi tris iki šiol fiksu
2025-06-11
Praėjusią vasarą Paryžiaus olimpinėse žaidynėse bronzos medalius iškovojusi Lietuvos 3x3 vyrų krepšinio rinktinės savaitgalį kovojo dėl galimybės žaisti šių metų Europos čempionate. Rinktinė, kurios sudėtyje – obelietis Šarūnas Vingelis, sekmadienį atrankos turnyro
2025-06-09
Lietuvos kariuomenės krepšinio komanda puošiasi aukso medaliu: jį iškovoti padėjo rokiškėnas K. Kvedaravičius
(0)
Penktadienio rytą Lietuvos kariuomenės bendruomenė aktyviai dalinosi žinia, jog kariuomenės krepšinio komanda Amsterdame vykusiame regioniniame kariškių 3x3 krepšinio turnyre iškovojo aukso medalį.
Kuo tai svarbu Rokiškiui? Ogi tuo, kad komandos sudėtyje –
2025-06-06
Gegužės 30–birželio 1 dienomis Ukmergėje vyko 2025 m. atviras WAKO kikbokso čempionatas, į kurį susirinko daugiau nei 300 sportininkų iš įvairių Lietuvos klubų.
Sportininkai varžėsi tatamio ir ringo disciplinose, o beveik kiekvienoje svorio kategorijoje vyko labai atkaklios kovos
2025-06-03
Rokiškyje suburta „Cornhole“ žaidimo komanda „kabarojasi“ ant vis reikšmingesnio nugalėtojų pakilos laiptelio. Praėjusį savaitgalį Norvegijoje vykusiame žaidimo etape Lietuvos vardą atstovai iš Rokiškio dar kartą įrašė į „Cornhole&ldqu
2025-06-02