Rokiškio sunkiaatlečiai iš Estijos grįžo su aukščiausiais apdovanojimais (0)

Publikuota: 2024-03-25 Kategorija: Sportas
Rokiškio sunkiaatlečiai iš Estijos grįžo su aukščiausiais apdovanojimais
Organizatorių nuotr. / Rokiškėnai iš varžybų Estijoje grįžo su medaliais

Kovo 22–23 d. Estijoje (Albu) vyko tarptautinis sunkiosios atletikos turnyras, kuriame dalyvavo Estijos, Latvijos ir Lietuvos sportininkai. Mūsų šaliai atstovavo Rokiškio sunkiaatlečių komanda.

Varžybos vyko pagal Sinklerio lentelę visose amžiaus grupėse. Moterų grupėje U–17 nugalėtoja tapo Germantė Laucytė, dvikovėje surinkusi 104 kg.

U–15 Emilis Mikalkevičius užėmė 5 vietą, dvikovėje jis iškėlė 136 kg. U–17 Mantvydas Narbutis užėmė 4 vietą, jo rovimo ir stūmimo rungčių rezultatas 149 kg.

U–20 sidabro medalį iškovojo Kostas Maciulevičius, dvikovėje iškėlęs 165 kg.

Medalių kraitį papildė ir rokiškėnų treneris Jonas Aleksiejus, kuris varžėsi veteranų grupėje. Surinkęs 100 kg jis iškovojo antrą vietą.

Kiekvienoje amžiaus grupėje buvo apdovanota po 5 sportininkus, pasiekusius geriausius rezultatus.

Treneris J. Aleksiejus džiaugėsi geru auklėtinių pasirodymu varžybose, tačiau ilsėtis sportininkams nebus daug laiko. Trečiadienį laukia varžybos Panevėžyje, penktadienį – Anykščiuose, o balandžio 12 dieną Rokiškio sunkiaatlečiai jėgas išbandys tarptautinėse varžybose Budapešte.