Rokiškyje vyko 3x3 krepšinio etapas (foto) (0)

Publikuota: 2022-05-23 Kategorija: Sportas
Rokiškyje vyko 3x3 krepšinio etapas (foto)
3x3 čempionatas nuotr. / Rokiškyje vyko 3x3 krepšinio etapas

Iš viso pirmajame čempionate etape dalyvavo 58 komandos. Tai yra 223 dalyviai. Norėjosi daugiau, tačiau į Rokiškį prikviesti iš atokesnių miestų nėra labai lengva, tačiau labai džiaugiamės, kad aktyviai dalyvavo Klaipėdos ir Palangos komandos, kur kaip patys dalyviai prisipažino pirmą kartą viešėjo Rokiškyje ir būtinai sakė, jog aplankys mūsų krašto lankytinus objektus. Nepaisant to, kad dalyvių skaičius nebuvo maksimalus dėmesio prasme Rokiškio etapas viršijo savo tiklsus, visi rodikliai buvo viršyti stipriai, tai yra džiugu, nes apie mūsų miestą sužinojo dar daugiau žmonių.

Rokiškėnų komandų buvo 12, kas bendram kontekste tikrai yra nemažai ir džiugu, kad Rokiškėnai aktyviai pasijungė į savo mieste vykstančias varžybas. Tikiuosi, kad Rokiškio komandos pratęs dalyvavimą ir tolimesniuose čempionato etapuose.

Gaila, kad pavedė nepastovus oras, nes dėl nepalankios orų prognozės ir lietaus varžybas teko organizuoti salėje. 3x3 krepšinis daug didesnį efektą teikia žaidžiamas lauke, tačiau yra kaip yra ir džiaugiamės pilnai sudarytomis sąlygos Rokiškio kūno kultūros ir sporto centre. Bendra prasme tikrai viskas pavyko, turėjome didžiulį susidomėjimą socialinėje medijoje, taip pat varžybas stebėjo daug žiūrovų, ypač ir vietinių krepšinio gerbėjų.

Ateinantis vasaros 3x3 čempionato etapas vyks birželio 4-5 dienomis Tauragėje, kur kartu finišuos ir naujos 3x3 krepšinio lygos turas. Kviečiame registruotis, dalyvauti ir tuo pačiu stebėti stipriausių Lietuvos 3x3 komandų kovas, tarp kurių tikiu, kad bus ir Rokiškio 3x3 komanda.

3x3 krepšinis tiek Pasaulyje, tiek Lietuvoje yra nauja ir auganti sporto šaka. Džiugu, kad Lietuvoje šis sportas įgauna pagreitį ir jau kuriasi profesnionalūs šios sporto šakos klubai, taip pat įsteigta ir pirmoji Europoje profesionali šio sporto lyga. Mūsų kaimynai latviai praėjusiais metais tapo Olimpiniais 3x3 krepšinio čempionais, tad mes turime neatsilikti ir kartu visi siekti, kad Lietuva dalyvautų Paryžiaus Olimpinėse žaidynėse ir žinoma netik dalyvautų, tačiau ir laimėtų medalius.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video