Sėkmingas sambo kovotojų sezono startas (0)
Publikuota: 2024-09-17
Kategorija:
Sportas
Praėjusį šeštadienį Latvijos sostinėje Rygoje vyko tarptautinės sambo varžybos „European Union Sambo Cup 2024", kuriose žinoma gausiai dalyvavo ir Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sportininkų delegacija su trenere Gita Čečiene priešakyje.

Varžybose sėkmingiausiai pasirodė Tichomir Narviš, Donatas Juozėnas ir Simona Samuilovaitė visi buvę nenugalimi ir laimėję pirmąsias vietas savo svorio kategorijose.
Antrosios vietos medaliais pasidabino Elija Jevaltaitė, Augustinas Smirnovas ir Mantas Vilutis, o trečiosios - Kamilė Rakickaitė, Haroldas Laužadis, Kajus Lapėnas ir Skaiva Bartkevičiūtė.
Iš viso Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro sportininkai pelnė 10 skirtingų spalvų medalių.
Rekomenduojami video
Rygoje įvyko prestižinis 2026 metų Atviras Latvijos WAK-1F kikbokso čempionatas. Stipriausių kovotojų turnyre jėgas išmėgino ir sporto klubo „Thai Tornado/TORNADO“ auklėtiniai, namo parsivežę du vicečempionų titulus.
Haroldas Laužadis (17–18 metų amžiaus grupė) svor
2026-06-08
Valotkų šeima – žaidimo „Cornhole“ entuziastai Rokiškyje, susibūrė po pavadinimu „Cornhole Bro“ ir aktyviai propaguoja šį kukurūzų mėtymo žaidimą. O tai, kad visi šeimos nariai jau yra pasiekę nemenką meistriškumo lygį, dar kartą įrodė
2026-06-08
Rudenį atidaryta naujoji Rokiškio arena jau veikia pilnu pajėgumu: šią savaitę dziudo ir sambo sporto šakas praktikuojantys jaunieji krašto sportininkai pradėjo treniruotes jiems skirtose naujose patalpose Rokiškio arenoje. Nors iki vasaros atostogų liko visai neda
2026-06-05
Geriausių Rokiškio rajono metų sportininko rinkimuose dalyvausiančius pretendentus pasitiks pokyčiai
(0)
Rokiškio rajono savivaldybės organizuojamas tradicinis prieškalėdinis renginys – geriausių metų sportininkų apdovanojimų ceremonija – šiemet bus šiek tiek kitoks. Praėjusią savaitę Rokiškio rajono tarybai tvirtinti buvo pateiktas pakeistas apdovanojimų
2026-06-03
Kol vasara dar neįsilingavo, varžybų sezono neužbaigė ir sportininkai. Praėjusį savaitgalį Rokiškio Kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) auklėtiniai – jaunieji sunkiaatlečiai – dalyvavo tarptautinėse Anykščių sunkiosios atletikos varžybose „Centro taurė 2026“.
2026-06-03