Tarp Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionų ir rokiškėnai (0)

Publikuota: 2022-09-29 Kategorija: Sportas
Tarp Lietuvos kultūrizmo ir fitneso čempionų ir rokiškėnai
vs-foto.lt nuotr. / Sportininkų pasirodymo akimirka. S.Šaknys (viduryje)

Savaitgalį Rokiškyje vykusiose Atviros Lietuvos kultūrizmo ir fitneso taurės varžybose, kurias organizavo Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacija, sėkmė lydėjo rokiškėnus Svajūną Šaknį bei Eglę Karpovienę. 

Intensyvus pasiruošimas

Vyrų fitneso kategorijoje nugalėtoju tapęs, o Vyrų klasikinio kultūrizmo kategorijoje užėmęs trečiają vietą Svajūnas Šaknys sako, jog varžybos jam buvo sėkmingos ir tai yra intensyvaus, sunkaus, bet protingo pasiruošimo rezultatas.

Anksčiau kultivavęs jėgos trikovę ir treniravęsis sporto klube “JTK Grizlis“ (pirmasis treneris Anatolijus Kondratenko), S.Šaknys kultūrizmu susidomėjęs prieš keletą metų, kai tokios pat varžybos vyko taip pat Rokiškyje. Tuomet jas organizavo Tomas Markelis. Taip norėjęs pamatyti visą kultūrizmo virtuvę, kad į jas nuvykti nesutrukdė net lūžusi koja. Stebėjęs sportininkų pasirodymus gavo didžiulę motyvacijos dozę, o po šių varžybų tvirtai nusprendė, jog ir pats nori užsiimti šiuo sportu. Nuo to laiko treniruotėms skiria didžiąją savo laiko dalį, kad galėtų palaikyti sportinę formą ir siekti rezultatų.

„Kiekvienais metais stengiuosi kuo geriau pasirodyti, palaikyti kuo geresnę formą ir aišku, rezultatai kalba patys už save. Didžiausius padėkos žodžius noriu skirti savo treneriui Dovydui Jokimčiui, kuris negailėdamas savo brangaus laiko, žinių, patirties, kantrybės, padėjo man ruoštis varžyboms. Visą laiką jaučiau jo ypatingą priežiūrą ir rūpestį pasiruošimo ir visų varžybų metu. Tą rezultatą, kurį man pavyko pasiekti – tai taip pat didelis indėlis trenerio darbo“- neslepia sportininkas.

Taip pat atskirą padėką už įvertinimą jis norėjo skirti Lietuvos kultūrizmo ir fitneso federacijos prezidentui Modestui Puišei.

Absoliuti taurės nugalėtoja 

Moterų „Mis figūra“ kategorijos laimėtoja rokiškietė Eglė Karpovienė treniruojasi sporto klube „Rospo“. Varžyboms ją ruošė treneris Modestas Puišė. E.Karpovienė tapo ir Absoliučia taurės nugalėtoja.

Lietuvos komandos dar laukia varžybos Lenkijos NABBA kultūrizmo ir fitneso čempionate, vėliau dar - Čekijos bei NABBA Europos kultūrizmo ir fitneso čempionatai.

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video