Tinklininkai grįžo iš Italijos (0)

Publikuota: 2024-06-19 Kategorija: Sportas
Tinklininkai grįžo iš Italijos
Rokiškio Sirena nuotr. / Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis

Birželio pradžioje Italijoje, Milane, vykęs IVVA Veteran Volleyball čempionatas subūrė tinklinio entuziastus iš viso pasaulio. Tarp jų buvo ir dvi ryškios figūros iš Rokiškio – Aurimas Laužadis ir Raimis Dilys, kurie atstovavo Lietuvai veteranų paplūdimio tinklinio čempionate.

IVVA organizacijos prezidentas, Adam Kubala, savo laiške išreiškė nuoširdžią padėką visiems turnyro dalyviams ir pabrėžė, kad turnyras buvo sėkmingas dėl jų aistros ir entuziazmo žaidimui. Milanas, pasirinktas kaip turnyro vieta, pasiūlė puikias sąlygas tiek vidaus, tiek lauko varžyboms. Vidaus turnyras vyko FIPAV Centro Pavesi ir Power Volley Academy arenose, o paplūdimio varžybos - Polisportiva Lombardia 1 aikštynuose.

Nepaisant puikios organizacijos ir gerų sąlygų, Aurimas Laužadis ir Raimis Dilys pastebėjo, kad Rokiškio Velykalnio aikštynų paplūdimio tinklinio infrastruktūra yra aukštesnio lygio nei čempionate Italijoje. Ši infrastruktūra Rokiškyje yra puoselėjama Velykalnio bendruomenės, padedant vietos verslui ir savivaldai. Ypatingą dėmesį ir pastangas šiam sportui skiria Stasys Mekšėnas, kurio iniciatyva Rokiškyje vyksta nemažai aukšto lygio paplūdimio tinklinio varžybų.

Rokiškėnų dalyvavimas Milane buvo įsimintinas. Raimis Dilys ir Aurimas Laužadis pasirodė puikiai, nors jiems ir nepavyko užimti prizinių vietų. Užimta 4-oji vieta tokio lygio varžybose yra vienas aukščiausių rokiškėnų pasiekimų.

Turnyro metu vyravo sportiškumo ir draugiškumo atmosfera, kuri dalyviams suteikė ne tik varžybų jaudulį, bet ir malonų bendravimą po rungtynių Milane.

Turnyro organizatoriai, dėkodami visiems dalyviams už jų įsitraukimą ir aistrą, pažymėjo, kad tai buvo ne tik sporto, bet ir bendrystės šventė. Dalyviai galėjo mėgautis įspūdingomis kovomis aikštelėje bei jaukia bendravimo atmosfera vakarėliuose po varžybų.

IVVA veteranų tinklinio čempionatas Italijoje buvo puikus įvykis, subūręs tinklinio aistruolius iš įvairių šalių. Rokiškėnai, kaip ir kiti dalyviai, turėjo galimybę parodyti savo meistriškumą ir mėgautis turnyro dvasia. Jų dalyvavimas ir atsidavimas žaidimui liks įsimintinas ir taps įkvėpimu ateities varžyboms.

Nuotraukų galeriją galima peržiūrėti čia:

https://www.ivva.eu/ivva-milan-2024/photo-video/photo-video-2024-milan/?utm_source=ecomail&utm_campaign=2023_09_06_ivva_e-shop&utm_medium=email&utm_term=15229&ecmid=3289

Rezultatai:

https://www.ivva.eu/ivva-milan-2024/results/?utm_source=ecomail&utm_campaign=2023_09_06_ivva_e-shop&utm_medium=email&utm_term=15229&ecmid=3289

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video