Tuk, tuk! - Kas ten? - Nugalėtojai! (7)

Publikuota: 2022-04-11 Kategorija: Sportas
Tuk, tuk! - Kas ten? - Nugalėtojai!
E.Pavilonienės nuotr. / Nugalėtojų komanda (iš kairės): K.Stankevičius, A.Likienė, E.Likas

Užsitęsęs šaltukas ir niekaip nenorintis ateiti pavasaris, buvo tikra atgaiva visai naujos ne tik Rokiškyje, bet ir Lietuvoje, sporto šakos - Aisštoko gerbėjams. Kovo pabaigoje planuotą sezono uždarymą pavyko nukelti beveik iki balandžio vidurio. Žaidėjai kelis mėnesius aktyviai treniravosi ir šį sekmadienį Rokiškio ledo arenoje draugiškomis rungtynėmis uždarė komandinio žaidimo - Aisštoko sezoną. Ledo sezono uždarymo šventėje dalyvavo keturios komandos. Išsiaiškinti tikriesiems čempionams prireikė net pratęsimo. Trijų taškų persvara šios šventės nugalėtojais tapo ir pirmąją vietą iškovojo komanda „Jokie“ - Karolis Stankevičius, Auksė Likienė ir Eitvydas Likas. Garbinga antroji vieta atiteko komandai „Žonglieriai“ - Andriui Griškui, Aušrai Žukauskienei ir Egidijui Jurevičiui. Treti liko komanda „Paspirtukas“ - Egidijus Baikauskas, Enrika Pavilonienė ir Domantas Davainis, ketvirti - komanda, pavadinimu „Jaunimas“ - Vaidas Valotka, Lina Grabauskienė, Lukas Butėnas.

Po žiemos sezono uždarymo visos komandos nestokojo geros nuotaikos, neskubėjo skirstytis ir dar ilgai aptarinėjo pasiteisinusias strategijas ir žaidimo subtilybes.

Sulaukė nemenko susidomėjimo

Aisštoko arba Bavariško Akmenslydžio mūsų rajone pradininkas Vaidas Valotka sako, jog į Rokiškio ledo areną šį sezoną pavyko pritraukti nemažai šia sporto šaka besidominčių kraštiečių. Ilgai nedvejojus buvo įkurta ir asociacija „Rokiškio aisštoko sporto klubas“.

„Nors žiemos sezonas jau beveik baigtas, turime rimtų planų treniruotes tęsti. Ant ledo jau greit nebegalėsim žaisti, tad šiuo metu vyksta intensyvios derybos ir labai tikimės, jog mus treniruotis priims aikštelėje prie savivaldybės. Vasaros metu Aisštoką galima žaisti ant asfalto, trinkelių, betoninės dangos. Į treniruotę rinksimės po darbo, tad didesnių kliūčių neturėtų kilti“- sako klubui vadovaujantis V.Valotka.

Pirmosioms rokiškiečių treniruotėms naudotus įrankius davė naudotis Lietuvos aisštoko federacija, tad bent keletą savo, žaidimui reikalingų įrankių planuojama įsigyti skelbiamų projektų metu ar ieškant rėmėjų.

„Savarankiškai treniruojamės tik kelis mėnesius, o jau turėjome galimybę sudalyvauti ir Lietuvos Aisštoko čempionate. Pasisėmėme patirties, susipažinome su varžovų žaidimo stiliumi. Vasarą turėsime galimybę sudalyvauti stovykloje. Jos metu patirties semsimės iš į Lietuvą atvyksiančių geriausių Europos trenerių. Taip pat planuojame dalyvauti ir birželį rajone vyksiančioje šventėje „Pirties diena“, tad norintys prisijungti visada laukiami“ - entuziazmo neslepia Vaidas Valotka.

Norintys išbandyti šią naują sporto šaką, gali kreiptis į asociacijos "Rokiškio Aisštoko sporto klubas" prezidentą Vaidą Valotką, tel. 8 629 93213.

 

 

 

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video