U19 čempionate – penktasis pralaimėjimas (0)
Publikuota: 2023-01-11
Kategorija:
Sportas
MKL U19 čempionate iš nesėkmių ruožo toliau nepavyksta išlipti Rokiškio rajono kūno kultūros ir sporto centro komandai treniruojamai Gvidono Markevičiaus.
Rokiškėnai antradienio vakarą savo aikštelėje 66:89 nusileido Vilniaus KM atstovams ir patyrė penktąjį pralaimėjimą iš eilės.
Ignas Jarušauskas buvo rezultatyviausias mūsų komandos gretose su 17 pelnytų taškų, 12 pelnė Justas Lukošiūnas, 11 pridėjo Matas Juozapavičius.
Kitas rungtynes mūsiškiai žais penktadienį išvykoje prieš namuose jau įveiktą Panevėžio R. Sargūno sporto gimnazijos komandą.
Rekomenduojami video
I-ojoje ledo ritulio lygoje Mindaugo Kiero taurei laimėti prasidėjo ketvirtfinalio kovos. Pirmąsias rungtynes dėl tolimesnio kelio į finalą vakar – kovo 31 d. – Šiaulių „Akropolyje“ sužaidusi Rokiškio komanda „Grizliai“ turėjo pripažinti šių m
2026-04-01
Budapešto sunkiosios atletikos federacija pakvietė Rokiškio kūno kultūros ir sporto centro (KKSC) sunkiosios atletikos sportininkus į tarptautines olimpines sunkiosios atletikos varžybas „XXVII Budapešto-Soroksar taurė“. Sporto ir šeimų šventėje vyksta
2026-03-31
Praėjusį šeštadienį, kovo 28-ąją, Lietuvos kovinio sporto padangė tiesiog virė – tuo pačiu metu skirtinguose šalies miestuose vyko aukšto lygio kikbokso ir Muay Thai turnyrai. Abiejuose renginiuose ryškų pėdsaką paliko Rokiškio sporto klubo „Thai
2026-03-30
Praėjusį šeštadienį Šiauliai tapo šalies kovos menų centru – čia vyko Lietuvos suaugusiųjų sambo čempionatas. Tradiciškai stipriai šiose pirmenybėse pasirodė Rokiškio atstovai.
Rokiškėnų komandai šis čempionatas buvo itin sė
2026-03-30
Prasideda Mindaugo Kiero taurės atkrintamosios rungtynės.
Rokiškio „Grizliai“ reguliariajame sezone iškovojo 5-ąją vietą, todėl ketvirtfinalyje susitiks su 4-ąją vietą užėmusia Šiaulių „Šaulys“ komanda. Serijoje bus žaidžiama iki dvi
2026-03-27