Vos išmokę plaukti šoko rungtyniauti: Rokiškio baseine vyko plaukimo varžybos (foto+video) (0)

Publikuota: 2024-04-15 Kategorija: Sportas
Vos išmokę plaukti šoko rungtyniauti: Rokiškio baseine vyko plaukimo varžybos (foto+video)
Rokiškio Sirena nuotr. / Rokiškio baseino bendruomenė surengė varžybas savo auklėtiniams.

Biudžetinės įstaigos (BĮ) Rokiškio baseinas mažieji plaukikai, vos tik pramokę plaukti, jau mokėsi ir dalyvavimo varžybose meno. Prieš savaitgalį, daugiau nei pusšimtis baseine plaukimo treniruotes lankančių mažųjų plaukikų varžėsi baseino 25 ir 50 metrų takeliuose.

Norėjo pamokyti

Rokiškio baseino Sporto renginių ir programų koordinatorius Donatas Puidokas sakė, kad plaukimo varžybos buvo organizuotos čia plaukti besimokantiems vaikams. Iš viso tokio tipo treniruotes lanko maždaug 90 vaikų, bet varžybose, pasak pašnekovo, dalyvavo apie pusę jų: kai kurie negalėjo, kai kurie nenorėjo arba dar jautėsi nesaugiai.

„Tai buvo jų pirmosios varžybos. Dalis vaikų dar tik neseniai pradėjo mokytis plaukti, dalis – jau pažengusių, tačiau po varžybų visus lydėto gera nuotaika ir geros emocijos. Varžybos buvo skirtos tik mūsų baseino bendruomenei, nes norėjom, kad savi vaikai pamatytų ir pajaustų, kas per dalykas yra tos varžybos, priprastų prie jaudulio, nerimo“, – šypsojosi specialistas.

Nuo pačių mažiausių...

Anot D. Puidoko, jėgas didžiajame baseine išbandė ir patys mažiausi – vos prieš porą savaičių plaukimo subtilybių mokytis atėję miestelėnai: „Norėjom įtraukti visus, net ir tuos, kurie tik pradeda mokytis ir plaukia dar su pagalbinėmis lentelėmis. Varžybos vyko didžiajame mūsų baseine, bet be abejo, vaikam buvo sutrumpintos distancijos: 25 ir 50 m“.

Visi dalyviai, anot D. Puidoko, buvo „pastebėti“, nepaisant to, ar užėmė prizines vietas, ar ne.

I ir II vietų nugalėtojai buvo apdovanoti medaliais, o III ir žemesnių vietų laimėtojams įteikti diplomai.

Taip pat geriausius rezultatus atskirose plaukimo grupėse (berniukai, mergaitės) plaukiant nugara, krauliu pademonstravę plaukikai gavo papildomus prizus – kuponus pasivaišinti picerijoje.

Sporto renginių ir programų koordinatorius tikino, kad varžybų organizatorius maloniai nustebino plaukti tik pradedantys vaikai, kurie prie besitreniruojančių prisijungė visai neseniai, tačiau jiems pakako ryžto sudalyvauti varžybose.

Tai – ne pirmos tokio tipo varžybos, bet jos nėra tradicinės.

 

P.S. Visas nuotraukas peržiūrėti ir atsisiųsti galite iš čia: https://1drv.ms/f/s!Atovs6dCMAYrmYBc3MekSNciI6D4jA iki 2024 04 30.

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video