Breketai – jūsų kasdienybė? Štai, ką privalu žinoti (0)

Publikuota: 2022-09-12 Kategorija: Sveikata
Breketai – jūsų kasdienybė? Štai, ką privalu žinoti
Dantys

Jei norite turėti tobulą šypseną, tai breketai gali virsti viena iš priemonių tai pasiekti. Tačiau taip pat nesunku pastebėt, kad iš tiesų tai pareikalauja ir kantrybės – juk breketai pritvirtinami ne savaitei ir ne mėnesiui. Tad, kad laikas neprailgtų ir, kad kasdienybė nevargintų, būtina įsiminti tam tikrus akcentus. 

  • Iš karto teks nusiteikti svarbiam pokyčiui: jei dantų, be breketų valymas užtrunka vos pora minučių, tai turinti juos, dantų valymui teks paskirti šiek tiek daugiau laiko – apie 15 minučių. 
  • Kad dantis išvalytume ne tik efektyvia, bet ir lengviau bei paprasčiau, pasitelkite ne tik skalavimo skystį, bet ir vieno danties šepetėlius. 
  • Labai svarbu pasirinkti tinkamą dantų šepetėlį. Nešiojantiems breketus, geriausiai tiks dantų šepetėlis, kuris turi tris eiles šerelių: ilgus šonuose bei trumpai kirptus vidurinėje eilėje. 
  • Kasdienybė bus komfortiškesnė, jei atsisakysite kietų maisto produktų – riešutų, sėklų, keptos duonos, morkų, obuolių. Visgi, jei labai norisi kietesnio maisto, tai būtinai jį smulkinkite peiliu. 
  • Jei jums atsiklijavo breketas, nedelsdami kreipkitės į savo dantų gydytoją.
  • Renkantis dantų skalavimo skystį, pirmenybę verta teikti tam, kuris savo sudėtyje turi fluoro. 
  • Daugelis mėgstame šiuos nuostabiai gardžius derinius, pavyzdžiui, ką tik iš orkaitės išimtą obuolių pyragą ir vanilinius ledus, ar kavą ir mėgstamos rūšies ledus. Tačiau, jei nešiojate breketus, tai maisto derinių karšta – šalta, geriau būtų atsisakyti.
  • Reikėtų apsiriboti ir pridėtiniu cukrumi papildytus gėrimus. Vietoje jų verčiau rinkitės vandenį, pagardintą uogomis. 
  • Jei turite galimybę, dantis valykite po kiekvieno valgymo. Jei tokios galimybės nėra, juos valykite ryte ir vakare,  o dienos eigoje sekančių valgymų – išskalaukite. 
  • Na, ir, žinoma  taip pat svarbu nepamiršti, kad namų sąlygomis užtikrinti nepriekaištingą dantų priežiūrą gali būti sunku. Todėl reguliariai turėtumėte lankytis ir pas burnos higienos specialistą. 

Taigi belieka tik pridurti, kad laikantis šių patarimų, dantų priežiūra nešiojantiems breketus, bus kur kas lengvesnė bei sklandesnė, o kasdienybė – kokybiškesnė. Na, o, jei dar tik planuojate atlikti šią procedūrą ir ieškote dantų klinikos, tai daugiau apie tai sužinosite https://www.pilene.lt/paslaugos/dantu-tiesinimas/breketai.

 

Užs. Nr. 1884

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video