Ką žinome apie aliejų? (0)

Publikuota: 2022-09-21 Kategorija: Sveikata
Ką žinome apie aliejų?
Rokiškio Sirena nuotr. / Asociatyvi nuotr.

Apie aliejų yra itin daug įvairiausių gandų. Vieni sako, kad tai itin kenksminga priemonė kepimui, kiti teigia, kad aliejus yra ypač gera priemone ligoms gydyti bei sveikatai stiprinti. Pakalbėkime apie Bionaturalis.lt prekės ženklą, kuris turi itin didelį pasirinkimą įvairiausių produktų, pradedant aliejumi, makaronais be gliuteno, ir baigiant įvairiais kakavos ar kavos gėrimais. Tačiau šios dienos tema yra būtent aliejus bei jo nauda.

Dažnai girdime, kad aliejus kenkia sveikatai, ar turi blogų savybių, ir tai galimai gali būti tiesa, ypač kuomet naudojame nežinomos kilmės aliejų, kurio apdorojimo būdo nežinome. Naudojant daug aliejaus dažnai girdime, kad tai nesveika bei kenkia sveikatai. Kaip yra iš tikrųjų pasakyti turbūt gali tik kiekvieno aliejaus prekės ženklo kūrejai.

Šiandien mes kalbame apie bionaturalis aliejų, o čia galima rasti ne tik įprastą alyvuogių aliejų, tačiau ir kanapių, kokosų, rapsų, saulėgrąžų, sezamų bei dar gausybė įvairių aliejų rūšių. Bionaturalis aliejus yra puikiai tinkamas vartoti kiekvieną dieną, kadangi jis yra natūralus. Todėl neslepiama iš ko ir kaip jis yra pagaminamas, o pats prekės ženklas kaip bionaturalis yra žinomas visame pasaulyje. Tačiau grįžkime prie aliejaus naudos. Kalbant apie aliejaus naudą, priklausomai nuo aliejaus rūšies, čia skiriasi ir pačiame aliejuje esamų vitaminų bei kitų maistinių medžiagų kiekis bei tankis. Tarkime, norint stiprinti plaukus, rekomenduojama naudoti kokosų aliejų, o jeigu norite stiprinti širdies veiklą, tuomet puikiai tiks kukurūzų aliejus. Turite aknę ir norite natūraliu būdų ją gydyti? Čia padės kanapių aliejus, mat jis yra ne tik valgomas su praktiškai bet kuo, tačiau kai kurie žmonės šį aliejų naudoja odos drėkinimui, bei aknės gydymui.

Rekomenduojame rinktis ekologiškus aliejus, kurie nebuvo chemiškai apdoroti, ir išlaiko savo gerąsias savybes savyje. Kitu atveju aliejus jums nesuteiks jokių naudingų medžiagų. Todėl atidžiai pagalvokite, kokį gamintoją rinktis. Bionaturalis tinklapyje rasite ko ne didžiausią įvairiausių ekologiškų aliejų pasirinkimą. Mes rekomenduojame užsukti į bionaturalis.lt/aliejus  , kur tikrai išsirinksite norimą natūralų aliejų savo virtuvei.

Užs.Nr 1895

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video