Kaip kovoti su pleiskanom? Pirmas žingsnis - tinkamas šampūnas nuo pleiskanų (0)

Publikuota: 2022-08-24 Kategorija: Sveikata
Kaip kovoti su pleiskanom? Pirmas žingsnis - tinkamas šampūnas nuo pleiskanų
Organizatorių nuotr. / Kaip kovoti su pleiskanom? Pirmas žingsnis - tinkamas šampūnas nuo pleiskanų

Su pleiskanom bent kartą gyvenime susiduria beveik kiekvienas žmogus. Šio reiškinio atsiradimui įtakos turi nemažai skirtingų aspektų, pavyzdžiui, stresas, kai kurios infekcijos ar net pasikeitę metų laikai. Greičiausiai kyla klausimas – kaip kovoti su pleiskanomis? Arba, ką daryti, jog šių apskritai pavyktų išvengti? Žinoma, egzistuoja ganėtinai paprastų priemonių, tokių kaip šampūnas nuo pleiskanų. Kita vertus, to ne visuomet pakanka, ypatingai tuomet, jeigu problema yra ilgalaikė ar įsisenėjusi. 

Sveikas gyvenimo būdas 

Vienas iš pagrindinių, su pleiskanomis kovoti padedančių metodų – tai sveiko gyvenimo būdo palaikymas. Iš esmės, labai svarbu tinkamai maitintis ir aprūpinti organizmą visomis šiam reikalingomis medžiagomis. Taipogi, būtų geriausia atsisakyti įvairių žalingų įpročių, stengtis reguliariai sportuoti, vengti streso. Žinoma, lengviau pasakyti nei padaryti, tačiau, jeigu norite atsikratyti pleiskanų visiems laikams, vertėtų bent jau pasistengti propaguoti kuo sveikesnę gyvenseną. Taipogi, nepamirškite skirti dėmesio imuniteto stiprinimui. Tai ypač aktualu atėjus šaltajam metų laikotarpiui, todėl būkite atidūs.  

Tinkama plaukų priežiūra 

Kaip jau minėjome anksčiau, įvairios prekybos vietos siūlo specifinius šampūnus nuo pleiskanų. Įprastomis aplinkybėmis šie tikrai gali padėti, todėl pasirinkite kokybišką, Jums tinkančią priemonę ir ją išbandykite. Tačiau, ilgalaikėje perspektyvoje svarbu atsižvelgti į bendrą plaukų priežiūros rutiną. Pirkdami įsitikinkite, kad šampūnas nuo pleiskanų savo sudėtyje neturi sulfatų, parabenų, įvairių cheminių medžiagų. Pasistenkite pernelyg dažnai neplauti galvos, mat taip galite prisidėti prie odos išsausinimo. Taipogi, nepamirškite įvairių masažų, kurie prisidės prie kraujotakos stimuliavimo. Jei tik pavyksta – kuo rečiau naudokite karčiu formuojančias priemones. Be to, daugelis asmenų pamiršta atsižvelgti į įvairių produktų švarą. Pavyzdžiui, prisiminkite, kada paskutinį kartą plovėte naudojamą šepetį? Taipogi, kaip dažnai keičiate rankšluostį? Ar naudojate jį tik galvai, o gal ir kitoms kūno vietoms? Sunerimti reikėtų ir tiems, kurie naudoja cheminius dažus. Pastarieji gali prisidėti prie odos sausinimo, o tai savaime paskatins pleiskanų atsiradimą. Taigi, visapusiškai pasirūpinkite savo plaukais. 

Papildomi kovos metodai 

Egzistuoja daugybė metodų, kurie gali padėti kovojant su pleiskanomis. Žinoma, kiekviena situacija yra itin individuali, todėl ne visiems pavyksta iškart. Visgi, nutikus tokiai situacijai, bent jau laikinai atsisakykite nesveiko maisto, nevartokite alkoholio. Įsigykite vitaminų kompleksą, pasistenkite sustiprinti savo imunitetą. Jeigu ieškote natūralių būdų, atminkite, jog kovojant su pleiskanomis daliai asmenų pagelbėja ramunėlės, rozmarinai, čiobreliai, levandos. Taipogi, tikėtina, jog Jūsų galvos oda yra išsausėjusi, todėl imkite ieškoti tokių priemonių, kurios padėtų šią sudrėkinti. Visgi, geriausia pasikonsultuoti su specialistais – šie atsižvelgs į konkrečią situaciją ir galės pritaikyti efektyviausią sprendimą. Kita vertus, jeigu pastebite, jog problema yra itin įsisenėjusi, o Jums jokiais būdais nepavyksta pastarosios atsikratyti, galbūt pats metas apsilankyti gydytojo kabinete.

Užs. Nr. 1864

Dalintis naujiena
Rašyti komentarą

Rekomenduojami video