NIPT tyrimas – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas (0)

Publikuota: 2024-01-08 Kategorija: Sveikata
NIPT tyrimas – vis dažnesnis lietuvių pasirinkimas
Asociatyvi nuotr.

Nėštumas – gražus gyvenimo periodas. Tačiau labai dažnai greta pozityvių emocijų taip pat mintis užvaldo ir pergyvenimas, kad viskas bus ne taip, kaip tikimasi. Dažniausiai pergyvenama, kad vaisius gali netinkamai vystytis, kad jis gali turėti įvairių ligų. Kuo anksčiau apie jas sužinoma – tuo paprasčiau imtis priemonių, kurios gali padėti nėštumą padaryti kur kas sklandesniu. Galiausiai, net ir jį nutraukti, kadangi tai yra visiškai racionalus ir dažnai labai teisingas sprendimas.

Vienas tokių „pagalbininkų“ yra NIPT tyrimas, kurį vis dažniau renkasi lietuviai.

Mokamas, tačiau atsiperka

NIPT tyrimas yra mokamas visais atvejais. Nėra galimybė gauti šio tyrimo nemokamai. Tačiau įvertinus tai, kokią išsamią informaciją apie vaisių jis pasako – žinoma, kad apsimoka. Taip pat reikia įvertinti tai, kad galima gana daug šio tyrimo opcijų.

Nuo tokių, kurie kainuoja apie 500 eurų iki brangesnių, kurios siekia 700 eur arba 1000 eurų. Viskas priklauso nuo programos ir tuo pačiu – kokie vaisiaus tyrimai bus atlikti, kokie rezultatai gauti. kuo brangiau – tuo išsamiau, žinoma.

Daro visi, kas nori

NIPT tyrimai yra skirti visoms poroms arba asmenims, kurie nori, kad laukimo džiaugsmas būtų pozityvus. Dėl to dažniausiai ir atliekamas pagal pageidavimą, o ne pagal poreikį. Tokiu atveju, kai moteris arba vyras patenka į rizikos grupę – dažniausiai yra siūlomas PRISCA tyrimas. Tačiau jo minusas yra tas, kad atsakymai paremti tik tikimybių teorija. Tai reiškia, kad negalite būti visiškai ramus, kad tas procentas, kuris pateiktas, atitinka realią situaciją.

Rekomendacijos tyrimui

Geriausia yra tartis su mediku, kuris gali patikslinti, ar tyrimo jums reikia. Nors, vėlgi, pasikartosime, kad tikrai nereikia jokių konkrečių priežasčių šiam tyrimui atlikti. Jis gali būti padaromas pagal jūsų poreikius. Vien dėl to, kad norite lauktis ramiai. Kadangi jis yra mokamas – pasirinkimas kiekvienos poros rankose.

Kiti genetiniai tyrimai

Galiausiai, greta NIPT galimas ir PRISCA, taip pat ir vaisiaus vandenų tyrimas, kuris yra bene pats tiksliausias. Tačiau jį rekomenduoja tik medikai ir siūlomas tik tokiu atveju, kai moteris patenka  į tam tikrą rizikos grupę ir gauna siuntimą tokio tipo tyrimui.

Tegul laukimas būna lydimas tik geriausių emocijų bei šiltų jausmų. Tai yra įmanoma. Svarbiausia – pasikliauti medicina, kurios galimybės šiuo metu yra labai plačiai išvystytos ir tuo pačiu prieinamos daugeliui.

Medicina Practica kraujo tyrimo laboratorijose galite pasidaryti Harmony kraujo tyrimą.

Užs. nr. 2540.

Dalintis naujiena

Rekomenduojami video